Бердянська міська рада - офіційний сайт

Про звернення до Європейського суду проти РФ.

Якщо Ваші права були порушені у зв’язку з окупацією Російською Федерацією (далі – РФ) території Автономної Республіки Крим та  м. Севастополь, а також діями підконтрольних РФ терористичних угрупувань ДНР та ЛНР в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Міністр юстиції України зобов’язав начальників головних територіальних управлінь юстиції надавати громадянам, які мають намір звернутися до Європейського суду з прав людини (далі – Європейський суд) із заявою проти РФ у зв'язку з порушенням їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод (далі – Конвенція), на вказаній території, повну та всебічну інформацію щодо порядку звернення до Європейського суду.

Крім того також було  зобов’язано Координаційний центр з надання правової допомоги доручити відповідним центрам з надання безоплатної вторинної правової допомоги сприяти у заповненні формуляру заяви до Європейського суду з урахуванням роз’яснення особам, які бажають звернутися до Європейського суду проти РФ з огляду на вказані події.

В місті Бердянську Центр з надання безоплатної  вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Свободи,115/8, телефон для довідок : 4-89-43.

Про звернення до Європейського суду проти РФ.