Бердянська міська рада - офіційний сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Бердянської міської ради «Про встановлення ставок по платі за землю та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік  

Проект рішення сесії Бердянської міської ради «Про встановлення ставок по платі за землю та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік» розроблено фінансовим  управлінням  виконавчого комітету Бердянської міської ради. Проектом регуляторного акта передбачається впорядкувати плату за землю  у відповідності до Постанови КМУ №483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та встановити ставки земельного податку та орендної плати за землю, які забезпечили б надходження до міського бюджету для реалізації міських програм.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу до нього буде розміщено 04.05.2018 на офіційному сайті Бердянської міської ради http://bmr.gov.ua у розділі “Бізнес” - веб-сторінка “Регуляторна політика” - “Планування діяльності”.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного  проекту регуляторного акта. Зауваження та пропозиції надаються до Бердянської міської ради  та виконавчого комітету Бердянської міської ради за адресами:

- 71112, м. Бердянськ, пл. Єдності, 2, каб. № 3 (відділ по роботі зі зверненнями громадян виконавчого комітету Бердянської міської ради);

- E-mail: ispolkom@bmr.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються до 05.06.2018 у письмовому  та/або електронному вигляді.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта