Бердянська міська рада - офіційний сайт

Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Одним з найважливіших напрямів діяльності Мінсоцполітики залишається реалізація програм соціального захисту учасників АТО, зокрема їх психологічної реабілітації.

Метою такої реабілітації є збереження або відновлення фізичного та психологічного здоров’я учасників бойових дій, досягнення соціально-психологічного благополуччя, зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психологічних травм у формі гострих стресових реакцій, запобігання інвалідності, профілактика саморуйнівної поведінки.

Для реалізації свого права на психологічну реабілітацію учасникам АТО та постраждалим учасникам Революції Гідності необхідно звернутися до каб.№4 управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради (вул. Захисників України, 27/34) з відповідною заявою та надати копії посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції. Під час подання копій необхідно мати із собою оригінали документів.

Учасники АТО та постраждалі учасники Революції Гідності самостійно обирають заклад для проходження реабілітації з переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, які були включені до реєстру, передбаченого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1057 „Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності” відповідно до наказу управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради.

За більш детальною інформацією запрошуємо Вас, шановні учасники АТО, звертатися до кабінету № 4 управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради (вул. Захисників України, 27/34) або за телефоном: 3 56 16.

Перелік суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації додається.Перелік суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації

№ з/п

Назва реабілітаційної установи

Адреса реабілітаційної установи

Контактний телефон закладу

Електронна адреса, сайт

Інформація про реабілітаційну установу

1

Дочірне підприємство «Півден –Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт»

67780

Одеська обл.,

м Білгород -Дністровський,

смт Сергіївка,

вул.Гагаріна, 1а

(код 04849) 47 6 57,

67 3 02

orizont12@ukr.net www.pivdenks.com

Санаторій розташований в центрі курорту Сергіївка, на перетині двох головних вулиць, недалеко від автовокзалу і найбільшого торгового вузла курорту - базару з комплексом магазинів. "Орізонт" - сучасний дев'ятиповерховий будинок на 550 місць і розрахований на цілорічну роботу. Територія санаторію дорівнює 5,7 га і включає в себе парк, поле для міні-футболу, дві волейбольні та баскетбольний майданчики і автостоянку. Крім того до послуг відпочиваючих: екскурсії, кіноконцертний зал, інтернет-кафе, бібліотека, дитяча ігрова кімната, магазин з товарами курортного попиту. Своя парковка на території санаторію, відеоспостереження, охорона.

2

Товариство з обмеженою відповідальністю „Санаторій „Токарі”

42215

Сумська обл.,

м Лебедин,

с.Токарі ,

вул. Санаторна,96

(код 05445) 3 71 35

050 300 23 38

050 300 12 81

stokari@ukr.net  www.tokari.com.ua

Санаторій знаходиться у селі Токарі, що на Сумщині, у сосновому лісі на березі річки Псел. Заклад пропонує цілий комплекс методик, інструментів, прийомів та заходів з психологічної реабілітації. Розміщення у 2-місних номерах. В кожному номері є телевізор та холодильник. Пропонується чотириразове харчування. За необхідності, в особливих випадках, призначається індивідуальне харчування. Створені всі умови для організації дозвілля, проводяться вечори відпочинку, організовуються виїзні автобусні екскурсії тощо.

3

Товариство з обмеженою відповідальністю „Санаторій „Борисфен”

57500

Миколаївська область

м.Очаків

вул. Будівельників, 7

( код 05154) 3 72 91

063 186 51 25
096 300 41 28


info@borisfen.in.ua


www.borisfen.in.ua


Сатанорій розташован на березі Чорного моря та включає в себе два житлових блоки по 5 поверхів, з'єднаних великим холом. Для відпочиваючих зі своїм транспортом передбачена автостоянка. На території розташовано корпус з адміністрацією санаторію, а також лікувальну базу - процедурними і діагностичними кабінетами, стоматологією, лабораторією т.д. У двоповерховому спортивному комплексі знаходиться великий, обладнаний сучасними тренажерами зал. На першому поверсі розташувався басейн, який приймає туристів цілий рік. Окремо розташована будівля поруч з адміністрацією відремонтовано в 2018 році і включає в себе дві столові - невелику на першому поверсі і величезну на другому, здатну вмістити в сезон всіх гостей. До пляжу йти пішки кілька хвилин від житлового корпусу.Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності