Бердянська міська рада - офіційний сайт

Секретар міської ради Олексій Холод у складі української делегації взяв участь у навчальній поїздці до Грузії

Українська делегація на чолі із Першим заступником Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юсуфом Куркчі відвідала Грузію. У навчальній поїздці разом із представниками Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України та Маріупольської міської ради взяв участь і секретар Бердянської міської ради Олексій Холод.

Головна мета поїздки – обговорення результатів співпраці з Данською радою у справах біженців, ознайомлення із соціальними програмами Грузії, що направлені на підтримку ВПО, а також ознайомлення представників громади Маріуполя та Бердянська з досвідом Грузії у сфері соціального захисту ВПО та їх адаптації в приймаючі громади.

Під час візиту представники громади Маріуполя та Зугдіді (Грузія) підписали Меморандум про співпрацю та обмін досвідом у сфері подолання наслідків конфлікту. Метою Меморандуму є зміцнення і подальший розвиток співробітництва сторін у сфері інтеграції та підтримки ВПО та інших соціально вразливих осіб.

«Підписання Меморандуму про співпрацю поглибить дружбу між Україною та Грузією та допоможе вирішити спільні ключові проблеми, пов’язані із внутрішнім переміщенням. Сьогоднішня зустріч – це запорука успіху для великої стратегічної співпраці», – зазначив Юсуф Куркчі

«Дружні країни Грузію та Україну єднає спільне минуле та спільні виклики. На сьогоднішній день в наших країнах є внутрішньо переміщені особи та лінії розмежування. Від початку конфлікту Грузія накопичила багаторічний досвід з інтеграції ВПО. В інтеграційні процеси залучений не лише Уряд Грузії, а й громадянське суспільство та місцеве населення. Ми раді вітати наших побратимів та охоче поділимось нашим досвідом з українською стороною», - зазначив виконуючий обов’язки мера Зугдіді п. Мейзер Нанава на церемонії підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю.

Довідково

Данська Рада у справах Біженців за фінансової підтримки Посольства Швейцарії в Україні реалізує проект «Підвищення потенціалу Уряду України та організацій громадянського суспільства у сфері внутрішнього переміщення з використанням досвіду Грузії»

За інформацією Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України

Секретар міської ради Олексій Холод у складі української делегації взяв участь у навчальній поїздці до Грузії