Бердянська міська рада - офіційний сайт

На 83-му році пішов з життя Анатолій Антонович Рєзніков, начальник Бердянського морського торговельного порту з 1985 по 2004 роки

Вночі, 17 квітня, пішов з життя шанована багатьма бердянцями людина - Анатолій Антонович Рєзніков, який близько 20 років очолював Бердянський морський торговельний порт. Закінчивши Одеське морехідне училище та інститут інженерів морського флоту і розпочавши свою трудову діяльність в Маріупольському порту, Анатолій Антонович 47 років свого життя віддав морській галузі. З 1985 по 2004 рік Анатолій Рєзніков очолював Бердянський порт. У ті роки були реконструйовані причали, розширилися складські площі, були здані в експлуатацію кілька багатоповерхових житлових будинків для портовиків, успішно функціонували база відпочинку «Моряк», дитячий комбінат «Ластівка», поліклініка, спортивно-оздоровчий центр «Водник». У 2002 році Анатолій Рєзніков домігся розширення порту за рахунок приєднання території колишнього рибокомбінату.

Анатолій Антонович неодноразово обирався депутатом Бердянської міської ради. Нагороджений знаком «Почесний працівник морського флоту», орденами «За високі досягнення» і Миколи Чудотворця, міжнародною нагородою «Ерстмейкер» «За збереження і розвиток інтелектуально-кадрового потенціалу підприємства в перехідний період» і занесений до «Золотої книги ділової еліти України».

Міський голова Володимир Чепурний, секретар міської ради Олексій Холод, Бердянська міська рада та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття і слова підтримки рідним і близьким Анатолія Антоновича.

 

На 83-му році пішов з життя Анатолій Антонович Рєзніков, начальник Бердянського морського торговельного порту з 1985 по 2004 роки