Бердянська міська рада - офіційний сайт

До Дня охорони праці нагороджено переможців дитячого конкурсу малюнків та кращих спеціалістів з охорони праці підприємств міста

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента у нашій країні відзначають День охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Разом з міжнародною спільнотою Україна визнає, що здорові та безпечні умови праці - це стратегічне завдання, яке стоїть перед державою і бізнесом.

До Дня охорони праці сьогодні у виконавчому комітеті відбувся круглий стіл на тему “Безпечне та здорове майбутнє праці”. Міський голова Володимир Чепурний та його заступник Юлія Дойнова привітали спеціалістів з охорони праці підприємств та організацій міста, які взяли участь у нараді. Вони побажали усім, хто працює у сфері охорони праці, з новими силами і натхненням продовжувати фаховими діями забезпечувати здорові і безпечні умови праці для наших мешканців.

З нагоди Дня охорони праці в місті проходив конкурс дитячого малюнку «Безпечна праця батьків – моє щасливе майбутнє». Переможцями цього конкурсу стали учні НВК №1 «Мрія» - Звєрєва Вероніка (1-А клас), Яковенко Дмитро (2 клас); Нікітушкіна Валерія (4 клас); Кушнір Єва (9-А клас); Костенко Інна (10 клас). Міський голова Володимир Чепурний привітав школярів та вручив їм подарунки.

На нараді також було відзначено кращих спеціалістів з охорони праці підприємств та організацій міста. За високий професіоналізм, вагомий внесок у реалізацію державної політики в сфері охорони праці та промислової безпеки в м. Бердянськ та з нагоди Всесвітнього дня охорони праці почесними грамотами, грамотами та подяками були відзначені інженери та спеціалісти з охорони праці КП „Запорізький обласний центр охорони праці” ЗОР, КНП „Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги”, КУ «Бердянське територіальне медичне об’єднання», КП «Ритуал», ТОВ „Азовська кабельна компанія”, КП „Міськсвітло”, ПрАТ “Бердянські жниварки”, ДОЦ «Червона гвоздика», Санаторій „Арктика”, “Азовське басейнове управління Державного агентства рибного господарства”, ТОВ “Бердянський хлібокомбінат”, ПрАТ „БЕРТІ” тощо.

До Дня охорони праці нагороджено переможців дитячого конкурсу малюнків та кращих спеціалістів з охорони праці підприємств міста