Бердянська міська рада - офіційний сайт

Триває активна підготовка до курортного сезону 2019 року

Про організацію безпечного відпочинку туристів у Бердянську під час курортного сезону 2019 року, санітарні, пожежні та інші вимоги до готовності закладів приймати гостей, про сплату туристичного збору й інше спілкувалися у залі засідань міської ради 25 квітня під час наради з керівниками санаторно-курортних, оздоровчих, готельних закладів та інших засобів розміщення. Секретар міської ради Олексій Холод, який проводив нараду, відзначив, що всі — і міська влада, і контролюючи органи і керівники закладів, зацікавлені в успішному та безпечному оздоровчому та курортному сезоні поточного року, тому спільна нарада дозволить обговорити зміни і вимоги до обстеження готовності об’єктів оздоровлення та розміщення, проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Про підготовку комунальної інфраструктури міста до курортного сезону присутнім розповів заступник міського голови Григорій Горячов, він акцентував увагу на ремонті доріг та тротуарів, оновленні розмітки, відлові безпритульних тварин тощо. Присутні керівники звернулися з проханням упорядкувати “лежачі поліцейські” на Косі, вирішити питання безпритульних тварин на ринку, що на середній Косі, обговорили питання електропостачання та водовідведення у літній час та інше.

Про роботу комісії з обстеження готовності санаторно-курортних, оздоровчих та готельних закладів, інших закладів розміщення розповіла начальник відділу курортно-готельної діяльності Оксана Бичкова. Детально про санітарні вимоги до оздоровчих закладів та вимоги до безпечності харчових продуктів, що поставляються в заклади розміщення, розповіли начальник Бердянського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Дмитро Дойнов та провідний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Бердянського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій обл. Лариса Гашицька. Вони акцентували увагу на необхідності вирішення питання медичного обслуговування гостей, дотримання вимог санітарних норм та харчової безпеки.

Щодо проведення лабораторного контролю об'єктів оздоровлення з метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя розповіла завідувач відокремленого підрозділу «Бердянський міськрайонний відділ Державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» Олександра Кікарош.

Техногенна та протипожежна безпека в закладах оздоровлення та відпочинку — це запорука безпечного відпочинку. Питання взаємодії присутні обговорили з начальником відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Бердянського міськрайонного управління Головного управління Державної надзвичайної служби України в Запорізькій області Романом Полєщуком.

Щодо обстеження та підготовки пляжів до функціонування в оздоровчий сезон розповів директор КП «Водолазно-рятувальна служба» Олександр Врублевський.

Про попередження випадків крадіжок, порушення правил громадського порядку, організацію безпечності в закладах оздоровлення та відпочинку розповів начальник відділу превенції Бердянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Олег Панчук. Він підкреслив, що минулого року були окремі додаткові патрульні бригади поліції, які патрулювали на Косі, це планується і в поточному році. Він акцентував увагу на необхідності наявності камер відеоспостереження, що пришвидшують розкриття фактів крадіжок, шкоди майну тощо. В ході обговорення керівники закладів запропонували створити окремий пункт чергування поліції на Косі для більш швидкого реагування на факти порушення закону.

Про сплату туристичного збору розповіла начальник Бердянського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області Оксана Федорова. В ході обговорення цього актуального питання було прийняте рішення про проведення спільного “круглого столу” з представниками фіскальної служби та готельєрів щодо механізму сплати туристичного збору згідно нових норм законодавства.

Триває активна підготовка до курортного сезону 2019 року