Бердянська міська рада - офіційний сайт

У мікрорайоні “Округ №32” пройшов святковий концерт опен-ейр “Перемога, свята перемога!”

7 травня з нагоди 74-ї річниці перемоги у Другій світовій війні та у рамках Громадського бюджету в мікрорайоні “Округ №32” відбувся святковий концерт опен-ейр “Перемога, свята перемога!”. Учасниками підліткового клубу “Сучасник та активом мікрорайону для жителів та гостей “Округу № 32” була підтовлена яскрава, феєрична концертна програма, що складалася з пісень, танцювальних номерів та тематичних інсталяцій на партіотичну, народну та фронтову тематику.

Із привітаннями до усіх мешканців звернулася голова комітету мікрорайону “Округ № 32” Олена Зубко. Від імені народного депутата України Олександра Пономарьова, міського голови Володимира Чепурного та секретаря міської ради Олексія Холода вона побажала усім присутнім міцного здоров’я, достатку, благополуччя та мирного неба.

Відомий бердянський виконавець Олег Мезенцев та численні творчі колективи подарували глядачам щирі емоції та гарний настрій.

Під час концерту біля імпровізованої сцени також діяла тематична фотозона, де кожен бажаючий міг зробити унікальне фото на пам’ять.

У мікрорайоні “Округ №32” пройшов святковий концерт опен-ейр “Перемога, свята перемога!”