Бердянська міська рада - офіційний сайт

До Дня Європи в Україні у Бердянську відбувся загальноміський молодіжний захід «Youth Activity Brd»

У рамках відзначення Дня Європи в Україні сьогодні, 17 травня, у Бердянському державному педагогічному університеті відбувся загальноміський молодіжний захід «Youth Activity Brd». У ньому взяли участь члени Молодіжної ради при виконавчому комітеті, студенти ВСП «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнічного університету», ДНЗ «Бердянський машинобудiвний професiйний лiцей», Бердянський машинобудівний коледж Запорізького національного технічного університету, ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти» та студентська рада Бердянського державного педагогічного університету. До молоді з вітальним словом звернулась проректор з науково-педагогічної роботи БДПУ Вікторія Ліпич.

Начальник сектору внутрішньої політики відділу оргроботи виконкому Ірина Шинкаренко відзначила, що у цьому році 10-а річниця Ініціативи ЄС «Східне партнерство». В рамках політики Східного партнерства укладено Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Грузією та Республікою Молдова.

“Завдяки підтримці з боку ЄС з червня 2017 року за допомогою лібералізації візового режиму українці здійснили 1,9 млн. візитів до Європейського Союзу. Європейський Союз був у перших лавах з гуманітарного реагування на події на сході України. ЄС, разом з державами-членами є найбільшим донором гуманітарної допомоги, раннього відновлення та розвитку України. З початку конфлікту було надано 681 мільйон євро допомоги. ЄС також підтримує райони України, які постраждали від конфлікту.” розповіла Ірина Шинкаренко присутнім.

Про ініціативність, волонтерство та громадську активність молоді розповів лектор проекту U-Report Ростислав Корсун. А досвідом співпраці міста Бердянськ з міжнародними грантодавцями та фінансовими організаціями поділилася начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту виконкому Інна Комарова. Наприкінці заходу молодь влаштувала імпровізований флешмоб.

Додамо, що з метою висвітлення сутності та ролі Європейського Союзу в сучасному світі в рамках святкування Дня Європи у місті Бердянську протягом тижня в закладах освіти були проведені виховні години, бесіди, інтелектуальні змагання, брейн-ринги, конкурси малюнків, виставки літератури та творчих робіт. У бібліотеках міста та сіл Азовське, Нововасилівка пройшли інформаційні години «Україна в Європі – Європа в Україні».

До Дня Європи в Україні у Бердянську відбувся загальноміський молодіжний захід «Youth Activity Brd»