Бердянська міська рада - офіційний сайт

На позачерговій сесії депутати виділили кошти на придбання шкільного автобусу, ремонт доріг і тротуарів, прибирання вулиць та інші заходи

14 червня відбулася 64 (позачергова) сесія Бердянської міської ради. Як пояснив на початку пленарного засідання міський голова Володимир Чепурний, проведення сесії зумовлене необхідністю розподілу отриманої субвенції з державного бюджету у розмірі 2 млн 660 тис 600 грн. на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, а також розподілу коштів, отриманих від ярмаркової діяльності.

Так, 2 млн 160 тис грн цільової субвенції з державного бюджету депутати направили на придбання шкільного автобусу для с. Нововасилівка. Адже згідно державних санітарних правил та норм необхідно забезпечити транспортним обслуговуванням учнів, які проживають від школи на відстані від 3 км. А у с. Нововасилівка 32 учні мешкають від закладу на відстані від 3 до 5 км і пішки йдуть до школи.

446 тис 600 грн субвенції направлено на капітальний ремонт водопроводів по вулиці Степовій у с. Роза та вул. Центральній у с. Азовське.

На позачерговій сесії також було перерозподілено видатки на виготовлення проектно-кошторисної документації для с. Нововасилівка, а саме на нове будівництво водопроводу, артезіанської свердловини та водонапірної башти.

1,5 млн грн депутати направили на поточний ремонт доріг у мікрорайонах міста. Це понад 15 об’єктів.

На сесії також розглядалося питання фінансової підтримки КП “Бердянськводоканал”, яке є виконавцем послуг з водопостачання та водовідведення у місті Бердянськ Запорізької області. Підприємство обслуговує водопровідні та каналізаційні мережі, які перебувають у власності громади і експлуатуються з середини минулого століття. Зношеність мереж та водоводів становить 90%. На пленарному засіданні підприємству було затверджено фінансування на безповоротній основі для погашення заборгованості поточного року перед КП «Облводоканал» ЗОР за питну воду в розмірі 2 млн. 150 тис. грн.

На сесій також були розподілені кошти цільового фонду, які надійшли від ярмаркової діяльності за цільовим призначенням. Це 2 млн 768 тис 400 грн. З них 1 млн 759 тис 750 грн. виділено КП “Бердянськекотранс”. Підприємство прийме на роботу на другу зміну 22 прибиральники, які працюватимуть на територіях проведення ярмарок. Також буде встановлено 13 додаткових контейнерів для ТПВ на ярмарковій території та в місцях масового відпочинку людей.

132 тис 104 грн будуть спрямовані на вивезення ТПВ з території Коси. Там також буде встановлено додатково 42 контейнери, які будуть вивозитися три рази на тиждень протягом 4 місяців.

Кошти також спрямовано на ремонт об’єктів благоустрою та малих архітектурних форм, які розташовані на ярмарковій території. Це поточний ремонт фонтанів, лавочок, альтанок тощо.

Відділу культури виділені додаткові кошти для яскравого і видовищного проведення міських свят для мешканців та гостей нашого міста під час проведення заходів з нагоди Дня Конституції України, проведення півфіналу талант-шоу “Таланти Азову. Діти” та організацію виступу гурту “Бумбокс”.

На позачерговій сесії депутати виділили кошти на придбання шкільного автобусу, ремонт доріг і тротуарів, прибирання вулиць та інші заходи