Бердянська міська рада - офіційний сайт

Юні футболісти мікрорайонів Азмолу та Колонія зіграли перший матч на нових сучасних футбольних полях

Сьогодні відбулося символічне відкриття нових міні-футбольних полів в гімназії №3 “Сузір’я”, що на Азмолі, та в школі №20, що в мікрорайоні Колонія. Це стало можливим завдяки участі Бердянська у державній програмі “Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України”. Однією із умов участі була наявність у подавача співфінансування. Тож відбір пройшли з Бердянська два штучних міні-футбольних поля - у гімназії №3 “Сузір’я” та в школі №20. Загальна вартість робіт з облаштування одного поля складає 2,2 млн.грн, з яких 50% - це кошти державної програми, а 50% - міського бюджету. Нагадаємо, що за кошти міського бюджету також була розроблена проектно-кошторисна документація.

Для дорослих та дітей мікрорайонів було організовано святковий захід, на який завітали почесні гості - народний депутат України Олександр Пономарьов, в.о. міського голови Юлія Дойнова, заступник міського голови Оксана Дєєва, депутати міської ради Жанна Безродня, Іван Братеньков, Микола Рудницький, Володимир Безверхий і Тетяна Фурманова.

Олександр Пономарьов привітав усіх мешканців та дітей Азмолу зі справжнім спортивним святом, подякував усім, хто доклав зусиль для створення нового поля — міському голові, депутатському корпусу, будівельникам, а дітям побажав спортивних перемог та бережно ставитися до такого дарунку: “Дорослі дуже старались, щоб цей подарунок здійснився”.

Директор гімназії №3 Оксана Кривунь висловила слова вдячності міський владі за нове місце активного дозвілля для дітей мікрорайону, учнів гімназії, які в подальшому будуть намагатися прославляти місто спортивними досягненнями.

“Таких стадіонів у нашому місті лише два — у мікрорайоні Азмол та у вашій школі. Ми дуже хочемо, і це ідея і бажання міського голови, щоб у кожній школі нашого міста був такий стадіон, - відзначила в.о. міського голови Юлія Дойнова. - Попереду ще багато роботи у цій школі. На сьогодні управлінням капітального будівництва розроблено проект її капітального ремонту. Я впевнена, що разом із депутатським корпусом це вдасться і ми якомога скоріше почнемо його реалізовувати”.

Депутати міської ради привітали всіх мешканців мікрорайонів, учнів школи із здійсненням мрій - мати новий стадіон, побажали дітям займатись спортом та подарували подарунки.

Нагадаємо, що минулого року відкрили оновлений після реконструкції стадіон у школі №3 завдяки співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ при підтримці Уряду Німеччини.

Юні футболісти мікрорайонів Азмолу та Колонія зіграли перший матч на нових сучасних футбольних полях