Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянські підприємці приймають вітання із професійним святом

У першу неділю вересня своє професійне свято будуть відзначати підприємці. З нагоди свята сьогодні на початку засідання Бердянської спілки промисловців та підприємців (роботодавців) відбулося привітання та відзначення суб’єктів господарювання міста грамотами міського голови.

Секретар міської ради Олексій Холод привітав присутніх у залі підприємців, побажав усім процвітання, розвитку, достатку та успіхів. А також вручив ряд нагород.

За надійне партнерство та активну участь у соціально-економічному розвитку міста та з нагоди Дня підприємця України грамотами відзначені суб’єкти господарської діяльності Ганєва Олена, Ляшенко Юрій, Педашенко Олександр, Бокоч Василь, Головатий Володимир, Линдін Євген, Макуха Михайло, Кудінов Ігор, Нечипоренко Геннадій, Гузун Інна, Щербина Катерина, Силко Микола, Єрмоленко Агафія, Матвєєв Ігор, Філатов Назар, Табаков Володимир та Сольц Олег.

За внесок у розвиток і процвітання міста Бердянськ, ділову ініціативу та наполегливість, творчий підхід в професійній діяльності відзначені підприємці, чиї заклади та заходи, що проводяться, стали візитною карткою Бердянська та користуються популярністю у мешканців та гостей міста. Це Мироненко Юлія, Лукьянченко Люсьєна, Черкес Роман, Третьяков Олександр та Красозова Крістіна.

За внесок у розвиток і процвітання міста Бердянськ, створення нових робочих місць, наповнення бюджету, розвиток економіки міста відзначені Головко Костянтин, Кривоус Алла, Сопільняк Юрій, Зюзін Сергій, Порохня Павло, Кенчева Світлана, Войко Любов, Грицай Ніна, Анохіна Ніна, Гришай Вікторія, Шостіна Тетяна, Кокарева Надія, Гончар Сергій та Ковальов Юлій.

До Дня підприємця готувалися і діти, які відпочивали у дитячому оздоровчому закладі “Червона гвоздика”. Вони малювали малюнки на тему “Підприємство очима дітей”. Усі ці роботи були сьогодні протягом дня представлені на стенді у виконавчому комітеті на першому поверсі.

Бердянські підприємці приймають вітання із професійним святом