Бердянська міська рада - офіційний сайт

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

За оперативною інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України 31 березня у Запорізькій області зареєстровано 13 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Також в області одужали двоє захворілих. Наразі епідеміологи перевіряють ще 10 підозр на хворобу.

У вірусологічній лабораторії державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», з урахуванням даних епідеміологічного розслідування останніх випадків захворювання мешканців м. Запоріжжя на коронавірусну інфекцію, обстежено 44 особи, які мали контакт з хворими. Результати досліджень негативні, тобто коронавірус не виявлений.

Крім цього, за минулу добу проведено дослідження матеріалу на COVID-19 від 3 хворих з підозрою на інфікування коронавірусом; результати досліджень негативні, коронавірус не виявлений.

Усі хворі ізольовані, їм надається необхідна медична допомога. Зокрема, вісім хворих продовжують лікування в  стаціонарах м. Запоріжжя та Мелітополя, чотири лікуються на дому під наглядом сімейних лікарів. 

Медики наголошують, якщо у вас симптоми: кашель, підвищена температура, утруднене дихання, протягом 14 днів ви перебували у країні, де зафіксовано COVID-19, невідкладно зверніться до сімейного лікаря.

З будь-яких питань можна звертатись на цілодобову гарячу лінію за номером: 0-800-503-508.

 

За інформацією Департамента інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області