Бердянська міська рада - офіційний сайт

Інформація випускникам

В порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2015 році внесені деякі зміни. Про це повідомила сьогодні на розширеній апаратній нараді у виконкомі виконувач обов'язків начальника міського відділу освіти Наталя Лазуренко.

Перше нововведення - це два рівня складності для здачі української мови та літератури і для математики. Це базовий рівень і поглиблений.

Поглиблений рівень передбачає більш глибокі знання і орієнтований на тих, хто збирається вчитися на тих спеціальностях, де або математика, або українська мова є профільним предметом.

Рівень здачі зовнішнього незалежного оцінювання повинні визначити самі випускники. І зробити це потрібно заздалегідь в період реєстрації для участі в тестуванні. Це з 5 січня по 20 лютого.

Ще одне нововведення - з 2015 року замість визначення порогового балу (124), буде просто зазначено «Здав» / «Не здав». А вирішувати це буде група експертів, до складу якої повинні входити педагоги, які мають досвід викладання в навчальних закладах різного типу, викладачі вузів.

Крім того, сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання буде дійсним лише протягом 2015 року.

Інформація випускникам