Бердянська міська рада - офіційний сайт

Відповіді на запитання, порушені мешканцями міста під час зустрічі у мікрорайоні „Скловолокно”

На виконання доручення міського голови від 27.01.2015 № 2 “Про розгляд питань, порушених мешканцями міста під час проведення виїзної зустрічі міського голови з мешканцями мікрорайону „Скловолокно” були виконані такі заходи:

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свідло О.П.

Питання: Ремонт зовнішнього освітлення та озеленення внутрішньодворової території будинку № 3-в по вул.Морозова.

Відповідь: КП «Міськсвітло» проведено роботи по ремонту зовнішнього освітлення внутрішньо дворової території по вул. Морозова, 3-в.

При проведенні весняної акції «За чисте довкілля» необхідно звернутися з заявкою на саджанці до КСП «Зеленгосп».

Питання: Капітальний ремонт зовнішнього освітлення, дороги, тротуарів по вул. Кірова від буд. №72 до буд. №94.

Відповідь: В 2012 р. розроблена ПКД на капремонт мереж зовнішнього освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій IV етап, у т.ч. по вул. Кірова від вул. Черняховського до Тубдиспансера, вул. Кірова, 82-94. Дане питання буде розглянуто при формуванні Програми капітального ремонту об’єктів благоустрою на 2015 рік, загальна сума робіт складає 80,0 тис. грн.

Питання: Вилов бродячих собак в районі від буд. №72 до буд. №94 по вул. Кірова.

Відповідь: На сьогоднішній час жодне комунальне підприємство міста не проводить роботи з відлову та утилізації бродячих тварин.

Управлінням ЖКГ Бердянської міської ради надіслано лист Бердянській молодіжній громадській організації «Служба захисту тварин» з проханням відловити та розмістити в притулку безпритульних тварин, про яких йдеться у зверненні.

Питання: Заборона руху вантажного транспорту по вул. Героїв Сталінграду, Кірова.

Відповідь: Питання щодо заборони руху вантажного транспорту по вул. Героїв Сталінграду у нічний час, було винесено 28.01.2015р. на розгляд комісії для обстеження дорожніх умов щодо забезпечення виконання вимог безпеки руху.

Відповідно до рекомендацій комісії дорожні знаки 3.3 «Заборона руху вантажних автомобілів» з табличкою 7.4.4 «Час дії» з 22:00 по 06:00 на перехресті вул. Кірова – вул. Донецька та на перехресті вул. Героїв Сталінграду – пр. Пролетарський встановлено.

Питання: Ремонт покрівлі житлових будинків №94 та 94-а по вул. Кірова, №12 по бул. Гайдара.

Відповідь: Ремонт покрівлі (30 м²) у житловому будинку №94 по вул. Кірова, пошкодженої буревієм який стався у м. Бердянськ 24.09.2014 виконано за рахунок коштів ОСББ ,, Кірова 94” (Згідно з Наказом Державного комітету з питань житлово-комунального господарства 10.08.2004 N 150, п.1.2.6.11 ОСББ повинно здійснювати поточний ремонт, а саме: виконувати частковий ремонт покрівлі із рулонних матеріалів до 10% площі покрівлі будинку (за умови включення питання до плану робіт ОСББ на поточний рік).

Рішенням п’ятдесят першої сесії VI скликання Бердянської міської ради від 20 листопада 2014 року депутатами міськради затверджено „Програму фінансування капітального ремонту житлово-комунального комплексу міста на 2014 рік” в новій редакції. Житловий будинок №94А по вул. Кірова внесено до відповідної програми (Вартість робіт складає 114976,00 тис.грн.). Нажаль, обмеженість фінансування не дозволила виконати роботи по капітальному ремонту покрівлі в житловому будинку №94а по вул. Кірова в 2014році. Питання щодо ремонту покрівлі в житловому будинку по вул. Кірова,94 А буде розглянуто при формуванні Програми капітального ремонту об’єктів житлового фонду на 2015 рік.

Аварійно-відновлювальні роботи з часткового ремонту шиферної покрівлі у будинку №12 по бул. Гайдара (при ліквідації наслідків надзвичайної ситуації , яка сталася у м. Бердянськ 24.09.2014) виконано ТОВ ,,Поліпласт” в повному обсязі.

На сьогодні з керівником ОСББ проведено роз’яснювальну роботу щодо необхідності створення аварійного та резервного фондів ОСББ та необхідністю виконання поточного ремонту шиферної покрівлі, саме: згідно з Наказом Державного комітету з питань житлово-комунального господарства 10.08.2004 N 150, п. 1.2.6.9. повинно проводити заміну окремих плиток (до 10% площі покрівлі) в етернітовій, черепичній або шиферній покрівлі.

Питання: Ремонт зовнішнього освітлення прибудинкової території житлових будинків №94 та №94-а по вул. Кірова.

Відповідь: В 2012 р. розроблена ПКД на капремонт мереж зовнішнього освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій IV етап, у т.ч. по вул. Кірова, 82-94. Для відновлення вуличного освітлення до ж/б №94,94а по вул. Кірова потрібно придбання 440 п/м проводу СІП, 6 освітлювальні опори та 14 світильників.

Питання щодо капремонту мереж зовнішнього освітлення буде розглянуто при формуванні Програми капітального ремонту об’єктів благоустрою на 2015 рік, загальна сума робіт складає 80,0 тис. грн.

Питання: Ямковий ремонт доріг у мікрорайоні.

Відповідь: У 2015 році до проекту Програми проведення будівництва, реконструкції, капітального ремонту, поточного ремонту та утримання автомобільних доріг на 2015 рік передбачено ямковий ремонт покриття доріг вулиць Морозова, Піонерська, 50 Років СРСР, Руденко, Героїв Сталінграду мікрорайону «Скловолокно».

Питання: Обробка чагарників з метою знешкодження гусені вздовж проїжджої частини вул. Морозова.

Відповідь: Роботи по знищенню гусені на деревах по вул. Морозова заплановані на другий квартал 2015 року під час вегетації рослин та при наявності достатнього фінансування.

Питання: Прибирання скверу засновникам міста по вул. Морозова.

Відповідь: Згідно договору від 24.04.2014 № 51 укладеному між управлінням житлово-комунального господарства БМР та КП «Бердянськекотранс» БМР у 2014 році «Сквер по вул. Морозова» повинен був прибиратися двірником 1 раз на неділю, але враховуючи засміченість території сквер прибирався двірником 3 рази на неділю.

Загальна площа скверу складає 4,1 тис.м2, площа яка прибирається двірником складає 700 м2

У 2015 році прибирання скверу заплановано через день, площа прибирання 2,0 тис. м2.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Матвєєв С.В.

Питання: Завершення капітального ремонту бульвару Гайдара.

Відповідь: У 2011-2013 роках по даному об’єкту була виконана проектна документація та отримано позитивний експертний висновок. Виконані роботи з улаштування плиткового покриття площею 660,0 кв.м. У 2015 році цей об’єкт внесено до пререліку об’єктів будівництва та реконструкції, фінансування яких передбачається провести за рахунок коштів бюджету розвитку.

Проект переліку об’єктів буде запропонований на розгляд депутатів міської ради.

Виконання будівельно-монтажних робіт стане можливим після виділення коштів сесією міської ради.

Начальник управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської міської ради Токмань Н.А.

Питання: Здійснення контролю за надходженням та розподілом гуманітарної допомоги Міжнародною організацією Червоного Хреста та Червоного Півмісяця у місті Бердянську.

Відповідь: Засновниками Бердянської міської організації Товариства Червоного Хреста є Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста України, яка зареєстрована як громадська організація з правом юридичної адреси в місті Запоріжжі, вул.Горького,4-а.

Відповідно до ст.3 Закону України “Про громадські об’єднання” громадські об’єднання діють на принципах самоврядності, що передбачає право членів (учасників) громадського об’єднання самостійно здійснювати управління діяльністю громадського об’єднання відповідно до його мети (цілей), визначати напрями діяльності, а також невтручання органів державної влади, інших державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування в діяльність громадського об’єднання, крім випадків, визначених законом.

Згідно зі ст.22 зазначеного Закону не допускається втручання органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб у діяльність громадських об’єднань.

На підставі вищевикладеного, враховуючи, що Бердянська міська організація Товариства Червоного Хреста не отримує кошти державного та місцевого бюджету для здійснення своєї діяльності, виконавчий комітет Бердянської міської ради не має повноважень щодо здійснення контролю за розподілом гуманітарної допомоги, що надходить до цієї організації.

За інформацією голови Бердянської міської організації Товариства Червоного Хреста України Тихомирової І.І., в організації працює ревізійна комісія. Вся гуманітарна допомога, яка надходить до організації, підлягає обліку в присутності представника ревізійної комісії та складається акт. Після розподілу та видачі гуманітарної допомоги громадянам, які потрапили в складне життєве становище, на підставі відомостей з підписом нужденного, складається акт списання. Весь пакет документів направляється до Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України, де зберігається 5 років.

Щомісяця голова Бердянської організації звітує перед головою та головним бухгалтером Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України про надходження та розподіл гуманітарної допомоги.

Депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності Мірошніченко Т.В.

Питання: Вирішити питання щодо фінансування КП Бердянської міської ради „Бердянська міська телекомпанії „ТБ-Бердянськ”.

Відповідь: не надана.

Питання: Розглянути питання щодо цільового використання коштів міського бюджету, виділених на придбання бронежилетів, та надати інформацію про розгляд цих питань для інформування громадськості.

Відповідь: не надана.

Відповіді на запитання, порушені мешканцями міста під час зустрічі у мікрорайоні „Скловолокно”