Бердянська міська рада - офіційний сайт

Комунальні підприємства міста працюють в плановому режимі

коллектор

Сьогодні, 19 серпня, на апаратній нараді при міському голові Олександр Свідло, заступник міського голови, повідомив про основні напрямки та результати роботи підпорядкованих комунальних підприємств міста.

Ситуація на морі повністю нормалізувалась. У п’ятницю оперативно працівники комунального підприємства “Бердянськекотранс” збирали загиблу рибу з узбережжя. Понад 8 тон бичка було доставлено на підприємство у Маріуполі на утилізацію. Міський голова Олексій Бакай вручив подяки за оперативну роботу в ліквідації наслідків замору головному інженеру управління житлово-комунального господарства Сергію Мартинову та працівникам КП “Бердянськекотранс”.

КП ,,Бердянськводоканал” ліквідовує низку поривів на магістральних лініях, які сталися минулої доби. Головним пріоритетом залишається ліквідація наслідків аварії на колекторі по вул. Волі. Вже пройшов тендер з визначення виконавця цих робіт. Це КП ,,Бердянськводоканал”, в найближчий час буде отримано аванс у розмірі 209 тис. грн, що дозволить придбати матеріали. У планах завершити всі відновні роботи до Дня міста.

Комунальні підприємства міста працюють в плановому режимі