Бердянська міська рада - офіційний сайт

Семінар «Можливості запровадження системи спільного користування велосипедами та скутерами»

11 листопада у м. Бердянськ в читальній залі Центральної бібліотеки Централізованої бібліотечної системи м. Бердянськ пройшов семінар «Можливості запровадження системи спільного користування велосипедами та скутерами». Семінар проводив власник компанії veliki.ua, директор з розвитку компанії та співвласник KIWІ - Scooter sharing, співзасновник Nextbike Ukraine та Bikenow, Олексій Кушка.

На заході були присутні представники Бердянської міської ради та виконавчого комітету, зокрема працівники управління будівництва, житлово-комунального господарства, сектору курортно-готельної діяльності та сектору реклами та туризму, а також бердянського велоклубу.

Під час семінару Олексій Кушка розказав про те, що таке байк-шерінг та скутер-шерінг, їх види та варіанти реалізації, навіщо такі сервіси потрібні містам. Також він розповів про технічні та юридичні умови реалізації таких сервісів, як міська влада може долучитися до цього та стати партнерами у залученні сервісу в місті.

Семінар проходив у рамках проєкту «ВелоМіста 2.0», який реалізовується Громадською організацією “Спільно HUB” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).Фото ГО “Спільно HUB”

Семінар «Можливості запровадження системи спільного користування велосипедами та скутерами»