Бердянська міська рада - офіційний сайт

Відбулася чергова вісімдесят сьома сесія міської ради, яка завершує каденцію VIІ скликання

29 жовтня в останньому черговому пленарному засіданні міської ради VIІ скликання взяли участь 24 депутати. Засідання відбулося під головуванням міського голови Володимира Чепурного. Депутати розглянули понад п’яти десятків проектів рішень з різних питань життєдіяльності міста. Зокрема, були прийняті зміни до місцевого бюджету. Як відзначила начальник фінансового управління Наталя Бочкова, у міжсесійний період до міста надійшли державні субвенції — 91 тис. грн на друк виборчих бюлетенів, понад 1млн. грн на забезпечення препаратами хворих на цукровий діабет, 375 тис. грн на проведення реконструкції в інфекційному корпусі міської лікарні для забезпечення центрального постачання кисню на 12 ліжок, виділених для лікування хворих на COVID-19. Крім того, у результаті перерозподілу коштів з міських програм, було виділено 473 тис. грн для закупівлі кисневих концентраторів у межах заходів протидії поширення коронавірусної хвороби в місті.

У сфері житлового-комунального господарства затвердили концепцію розвитку велосипедної інфраструктури в місті, інвестиційну програму на 2021 рік КП “Бердянськводоканал”, програму регулювання чисельності безпритульних тварин на 2019-2021 рр. в новій редакції та інші. Також прийняли рішення про надання фінансової підтримки комунальному підприємству «Міський Палац спорту» для оплати комунальних послуг в сумі 26 725 грн. У межах Програми поліпшення матеріально-технічного стану установ культури, за рахунок економії коштів, 43 тис.грн були направлені на закупівлю обладнання для звукової студії Міського палацу спорту. Також були розглянуті питання в сфері управління комунальним майном, земельними ресурсами тощо.

Підсумовуючи роботу пленарного засідання, міський голова Володимир Чепурний подякував усім депутатам за п’ять років спільної роботи, за суттєві зміни в місті, які були зроблені єдиною командою незважаючи на політичні погляди: “Дякую кожному з вас за багато добрих справ для нашого міста, які ми зробили разом, тому що ми любимо своє місто. Нам не соромно дивитися в очі мешканцям та гостям. І щиро вдячний мешканцям, які повірили нам та знову обрали багатьох з присутніх депутатів у цьому залі. Успішної роботи на благо нашого міста, думаю наступна каденція депутатів буде продовжувати розпочаті нами гарні справи!”

Відбулася чергова вісімдесят сьома сесія міської ради, яка завершує каденцію VIІ скликання