Бердянська міська рада - офіційний сайт

Навчальний онлайн-квест «Шукаєте роботу? Ви можете потрапити в рабство»

У рамках проведення інформативної кампанії протидії торгівлі людьми за ініціативи Міністерства соціальної політики України та представництва Міжнародної організації з Міграції презентовано інтерактивний онлайн-квест «Шукаєте роботу? Ви можете потрапити в рабство».

У ході квесту можна отримати знання щодо розпізнання  ризикованих пропозицій, які можуть у подальшому призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, та відпрацювати навички безпечного працевлаштування в ігровій формі. 

З метою підвищення власної обізнаності залучайтеся до проходження  зазначеного онлайн-квесту. 

Довідково:

Протягом 30-хвилин користувач занурюється у віртуальну реальність, де йому необхідно приймати рішення у різних життєвих ситуаціях, і відповідно від прийнятого рішення змінюється реальність, в якій він/вона перебуває. Кожен вибір, кожне рішення впливає на подальший розвиток ситуації.
Квест розпочинається тим, що користувачу потрібно заповнити коротке резюме (обрати свою стать, вік, рівень освіти) та згодом обрати вакансію із запропонованого переліку.
Далі користувач проходить шлях від пошуку роботи та оформлення документів до поїздки та знайомства із роботодавцем на місці призначення. Після проходження квесту користувач аналізує прийняті рішення та переглядає правила безпечного працевлаштування.

Навчальний онлайн-квест можна знайти за посиланням:  https://www.quest.stoptrafficking.org/start 

При підготовці статті використовувались матеріали з сайту Міністерства соціальної політики України

Навчальний онлайн-квест «Шукаєте роботу? Ви можете потрапити в рабство»