Бердянська міська рада - офіційний сайт

До уваги суб`єктів господарювання з виробництва харчових продуктів!

         Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати запрошує взяти участь у навчанні в школі для аграріїв „AgroSchool”.  Захід організовано за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

         Учасникам буде запропоновано комплексний освітній продукт, який включатиме дослідження різних аспектів розвитку агросектору Запорізької області та надання індивідуальних консультацій з тваринництва, рослинництва, ягідництва, інших напрямів сільського господарства. Зокрема, планується розглянути питання фінансового маркетингу, доступу до інвестицій та грантових програм, розробки плану НАССР систем автоматизації та технологій сектору АПК.

         Формат заходу 4 модулі по 2 дні, тривалість навчання 8 годин кожен день з перервою на обід та каву. Участь у заході є платною.

         Період: вересень-грудень 2019 року.

         28 серпня 2019 року – презентація продукту „Agro School”, спільна зустріч тренерів з потенційними учасниками школи для обговорення програми та анкетування щодо очікувань.

Детальна інформація за тел.: (061) 233-11-72, e-mail: info@cci.zp.ua

 

До уваги суб`єктів господарювання з виробництва харчових продуктів!