Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянськ презентує оздоровчий, промисловий та туристичний потенціал міста на Міжнародному форумі інновацій та кооперації «InCo Forum-2019»

Уже вчетверте Запоріжжя приймає масштабний Міжнародний форум інновацій та кооперації «InCo Forum-2019». Цього року у форумі бере участь близько п’яти тисяч учасників з України та країн світу.

Сьогодні, 17 жовтня, відбулось урочисте відкриття дискусійного дня. Привітав українських та іноземних підприємців голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок. “Наша область дуже потужна. Ми маємо усі можливості приймати інвесторів та реалізувати їхні проекти. Ми маємо достатній досвід. Водночас, існують і певні проблемні питання, де просто необхідний досвід іноземних інвесторів. Як ви знаєте, у політиці я людина нова, а бізнесом я займаюсь усе життя. Зараз ми, як влада, повинні усіх поставити у рівні умови. Має бути рівна та справедлива конкуренція. Усе має здійснюватись у рамках закону і без вибіркових умов. Саме це і повинні бачити іноземні партнери. Раніше у бізнесменів була така приказка: ви нам не допомагайте, краще не заважайте. Саме це ми змінюємо. Влада не заважатиме, влада створює такі умови, щоб підприємці розвивали бізнес з легкістю. Мені приємно бути тут та вітати стількох гостей. З кожним роком форум трансформується, стає більшим і стає цікавим для більшої кількості українських та іноземних підприємств. Під час дискусії хочеться почути справжні думки людей: що турбує, чи заважає бізнесу та інвесторам”, – зауважив Віталій Туринок.

Основною темою форуму цього року обрано ІННОВАЦІЇ – як фактор конкурентоспроможності бізнесу, ефективного розвитку територій і державного управління. До діалогу запрошені представники ділової, наукової, політичної, адміністративної еліти. Міський голова Володимир Чепурний та секретар міської ради Олексій Холод беруть участь у заході та запланованих тематичних дискусіях. Бердянськ представлений в тематичній виставці міст-регіону та презентує оздоровчий, промисловий та туристичний потенціал міста.

У рамках форуму заплановано проведення трьох тематичних дискусій: інновації в промисловості: від ідеї до впровадження, а також - «промисловий безвіз» для українського експорту до ЄС; смарт-технології в управлінні підприємствами та територіями; майбутнє держави – за розвитком IT-технологій; інновації у комунальному секторі.

Під час пленарної частини буде запропонована спільна дискусія щодо стратегічного бачення розвитку області, презентовані великі інфраструктурні проекти і, представлені успішні історії від бізнесу, територіальних громад про їх власний шлях до інноваційного розвитку.

Також «InCo Forum-2019» супроводжують спеціалізована виставка «Будівництво та енергозбереження», експозиція інновацій від промислових, консалтингових, будівельних компаній України.

 

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Бердянськ презентує оздоровчий, промисловий та туристичний потенціал міста на Міжнародному форумі інновацій та кооперації «InCo Forum-2019»