Бердянська міська рада - офіційний сайт

Апаратні наради міського голови з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств проходитимуть у новому форматі

Відтепер традиційні апаратні наради міського голови з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міста проходитимуть у новому форматі. Питання контролю та оперативного обміну інформацією з підлеглими керівниками управлінь, відділів виконкому та підпорядкованими комунальними підприємствами щотижня, у вівторок, будуть вирішуватися в режимі відео-конференції, яку всі бажаючі, як і раніше, зможуть дивитися онлайн. Наразі у виконкомі тестується технічна можливість проведення таких відео-конференцій.

Також вкотре хочеться нагадати, що щотижневі апаратні наради при міському голові із керівниками структурних підрозділів виконкому, комунальних підприємств та установ щодо оперативних питань життєдіяльності міста завжди були суто робочими, однією з форм роботи керівництва з апаратом виконкому (тому, до речі, і апаратні). Нагадаємо, що кілька років тому, коли з’явилася технічна можливість, була запроваджена “онлайн” трансляція цього заходу, щоб кожен бажаючий міг переглядати перебіг робочої наради. В новому форматі ця технічна можливість буде збережена.

Також, щоб вирішувати проблемні питання, інформувати та взаємодіяти з громадськістю щодо актуальних тем, буде продовжуватися на регулярній основі практика тематичних “круглих столів”, зустрічей, прес-конференцій та брифінгів.

Крім того, нагадуємо, що існує кілька різних способів взаємодії мешканців міста із представниками міської влади з тих чи інших питань.

Перше, це особисті зустрічі керівництва міста під час щотижневих прийомів громадян.

По-друге, письмове звернення, подання публічного запиту.

По-третє, телефонні звернення. Контакт-центр виконкому приймає усні звернення, пропозиції та скарги за телефонами 15-55 (06153) 4-67-01, 4-67-02, 6-18-77. Всі актуальні звернення будуть розглядатись під час апаратних нарад.

Апаратні наради міського голови з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств проходитимуть у новому форматі