Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова та секретар міської ради привітали депутатів з Днем місцевого самоврядування

Майбутнє держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, без реалізації прав людини впливати на розв'язання проблем рідного міста. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців міста.

Важливою складовою місцевого самоврядування є міські ради, до яких мешканці міст обирають депутатів представляти інтереси територіальної громади і приймати від її імені рішення.

Сьогодні у виконкомі міський голова Володимир Чепурний та секретар міської ради Олексій Холод привітали депутатів Бердянської міської ради та обласної ради з Днем місцевого самоврядування.

Звертаючись до присутніх міський голова Володимир Чепурний наголосив на єдності та спільних успіхах: “Вітаю всіх вас зі святом, ви всі працюєте на благо нашого міста та його розвиток, незважаючи на політичні погляди. Я дякую за вашу роботу, сподіваюсь і в подальшому ми будемо працювати для нашого міста. Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру та успіхів!”. Секретар міської ради Олексій Холод висловив слова вдячності за спільну роботу та побажав наснаги, здоров’я і радості.

За активну участь у громадському житті міста, плідну працю на благо територіальної громади Бердянська та з нагоди Дня місцевого самоврядування цінний подарунок – наручний годинник було вручено всім депутатам-бердянцям Запорізької обласної ради: Сергію Ткаченку, Олені Бодасюк, Олегу Будянському, Олександру Бабаніну, Миколі Ільїну та Владиславу Шалєєву. Почесний орден міста отримала депутат Ірина Попова, медаль "За вагомий внесок у розвиток міста" було вручено депутатам Жанні Безродній, Катерині Марченко, Аллі Циндрі та Миколі Рудницькому. Також кілька депутатів були відзначені Почесними грамотами міського голови.

Міський голова та секретар міської ради привітали депутатів з Днем місцевого самоврядування