Бердянська міська рада - офіційний сайт

Право на працю як одне з пріоритетних соціально-економічних прав людини

10 грудня українське суспільство, а також світова спільнота відзначає Міжнародний день прав людини. Головна мета цього свята - проголошення рівності всіх громадян, що є необхідною передумовою свободи, справедливості та миру. У цей день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини. Документом започатковано процес створення системи міжнародних стандартів, набуття ними універсального характеру.

Одним з пріоритетів, зазначених у декларації, є право на працю, її сприятливі умови, вільний вибір роботи, захист від безробіття, справедливу винагороду, відпочинок та дозвілля, розумне обмеження робочого дня та оплачувану періодичну відпустку.

Україна використовує основні положення цього документу у своєму базовому законодавстві. Джерелами трудового права держави є Конституція України, Кодекс законів про працю України, закони України “Про зайнятість населення”, “Про відпусти”, “Про оплату праці”, “Про охорону праці” та інші. Так, згідно зі ст. 43 Конституції України кожен має право на працю, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується, сприятливі та здорові умови роботи, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом. Гарантовано також захист громадян від незаконного звільнення. Заборонено використання праці жінок і неповнолітніх на небезпечних для їхнього здоров'я роботах. Привілеями користуються також інваліди, молоді спеціалісти, учасники бойових дій тощо.

Захист трудових прав працівників може здійснюватися шляхом звернення до комісії по трудових спорах на підприємстві, до судових органів (за місцем проживання або за місцем знаходження юридичної особи) з позовною заявою; до Головного управління Держпраці у Запорізькій області (далі ГУ Держпраці); до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради (далі-Управління).

Шановні бердянці! Якщо стосовно Вас чи Ваших близьких було порушене трудове законодавство, а саме: фактично допустили працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформили працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання робіт повний робочий час, порушено строки виплати зарплати або виплатили її не в повному обсязі, не виплачено всі суми при звільненні та інше, можна звернутись за:

- телефоном урядової “гарячої лінії” 15-45 цілодобово, безкоштовно;

- телефоном ГУ Держпраці у Запорізькій області (061) 707 80 97 або за адресою: вул. Північне шосе, б.25, м.Запоріжжя, 69039;

- телефоном “гарячої лінії” Управління 3-51-10 або за адресою: вул. Захісників України,  27/34, м. Бердянськ, 71100 щоденно (за винятком святкових і вихідних) з понеділка по четвер - з 08:00 до 17:00, у п'ятницю - з 08:00 до 15:45.

Право на працю як одне з пріоритетних соціально-економічних прав людини