Бердянська міська рада - офіційний сайт

У Бердянську на 2020 рік заплановано капітальний ремонт ЗОШ №7, будівництво спортзалу для Гімназії №1, реконструкція приміщень під 7 квартир

Про це на обговоренні проекту місцевого бюджету 2020 року розповів в.о. начальника управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду Антон Федюкович. Так, на замовлення управління у 2019 році були виконані будівельно-монтажні та проектні роботи на суму більш ніж 28 млн.грн. На деяких об’єктах роботи ще тривають. На 2020 рік передбачається фінансування на продовження робіт на тих об’єктах, які були розпочаті у 2019 році. Це капітальний ремонт будівлі БСШ №16. Там вже виконано капітальний ремонт покрівлі з використанням енергозберігаючих технологій та ремонт санвузлів, відновлено огорожу та підлогу в деяких приміщеннях. У 2020 році на цей об’єкт пропонується виділити 1 млн. грн.

3 млн грн у наступному році планується виділити на капітальний ремонт будівлі дитячого садка №3. Тут за попередні роки було замінено віконні та дверні блоки, відремонтовано покрівлю з використанням енергозберігаючих технологій, частково утеплено фасад будівлі. На 2020 рік заплановано завершення робіт з утеплення фасаду будівлі, заміна внутрішніх сантехнічних мереж та внутрішні оздоблювальні роботи.

Ряд бердянських об’єктів було відібрано до Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку, яка передбачає співфінансування з місцевого бюджету у розмірі близько 20%. Серед цих об’єктів - реконструкція учбового закладу гімназії №1 “Надія”. Проєктом передбачається прибудова спортивної зали, яка відсутня у цьому навчальному закладі. Кошторисна вартість будівництва складає 20 млн 357 тис 653 грн. З місцевого бюджету необхідна сума для співфінансування та супроводження об'єкту 3 млн 360 тис 497 тис.грн та на конвертацію валюти і страхування ризиків 117,350 тис.грн.

Другий об’єкт Програми - реконструкція вбудовано-прибудованих приміщень житлового будинку під квартири по вул. Правди, 7. Цим проєктом передбачена реконструкція приміщень першого поверху під 7 квартир. Кошторисна вартість будівництва складає майже 12 млн.грн. Трохи більше 2 млн грн необхідно для співфінансування та супроводження об'єкту, а також близько 68 тис грн на конвертацію валюти і страхування ризиків.

Третій об’єкт Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку - капітальний ремонт ЗОШ№7. Тут передбачається термомодернізація будівлі з облаштуванням утепленого фасаду; переобладнання приміщень санвузлів; заміна покрівлі з утепленням; заміна віконних та дверних блоків; внутрішні оздоблювальні роботи. Кошторисна вартість будівництва складає 19,5 млн. грн. Необхідна сума для співфінансування та супроводження об'єкту - 3,2 млн.грн та на конвертацію валюти і страхування ризиків 105,8 тис.грн.

Як відзначив в.о. начальника управління капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду Антон Федюкович, загальна сума програми на 2020 рік по управлінню складає 12 млн 965 тис грн.

У Бердянську на 2020 рік заплановано капітальний ремонт ЗОШ №7, будівництво спортзалу для Гімназії №1, реконструкція приміщень під 7 квартир