Бердянська міська рада - офіційний сайт

На період дії карантину Центр з надання адміністративних послуг прийматиме громадян за попереднім записом по вівторках та четврегах

До уваги мешканців міста! З 03.04.2020 року на період дії карантину Центр з надання адміністративних послуг надаватиме невідкладні адміністративні послуги за окремим переліком виключно за попереднім записом за телефонами: (06153) 6 18 70, (06153) 6 18 71.

Графік прийому громадян для оформлення адміністративних послуг та видачі результатів, оформлених послуг через ЦНАП:

вівторок, четвер з 8:00 до 15:00 з перервами для санітарної обробки приміщення: 10:00 - 10:30; 15:00 - 15:30; вологе прибирання, дезінфекція приміщення 12:00 — 13:00.

Прийоми через віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАПу в мікрорайонах міста, селах, в тому числі через «Мобільний офіс», на період дії карантину не проводитимуться.

Перелік послуг, які надаються через ЦНАП у період дії карантинних заходів:

- оформлення та видача паспорта громадянина України;

- оформлення та видача паспорта громадянина України у разі обміну замість пошкодженого, втраченого або викраденого;

- вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку;

- реєстрація місця проживання;

- зняття з реєстрації місця проживання;

- видача довідки про реєстрацію місця проживання;

- надання державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування;

- надання державної допомоги при народженні дитини;

- надання державної допомоги при усиновленні дитини;

- надання державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;

- державна реєстрація народження;

- державна реєстрація смерті;

- державна реєстрація права власності на нерухоме майно;

- державна реєстрація обтяження нерухомого майна.

Надання інших адміністративних послуг буде здійснюватися поштою та онлайн. Переліки таких послуг розміщено на офіційному сайті Бердянської міської ради. Обслуговування суб’єктів звернення за іншими напрямами, у тому числі попередньо записаних в електронну чергу, не здійснюватиметься. Консультації надаються виключно засобами телефонного зв’язку, електронною поштою.

Прийом громадян здійснюватиметься виключно за умов використання відвідувачами засобів індивідуального захисту (респіратори, маски, марлеві пов’язки, одноразові рукавички, тощо).

На період дії карантину Центр з надання адміністративних послуг прийматиме громадян за попереднім записом по вівторках та четврегах