Бердянська міська рада - офіційний сайт

Дні сталої енергії у Бердянську

Європейський тиждень сталої енергії (EU SEW) – найбільший захід, присвячений відновлюваним джерелам енергії та ефективному використанню енергії в Європі та за її межами.

У Бердянську «Дні сталої енергії» проводяться щорічно у рамках добровільного приєднання до ініціатив Європейської Комісії «Угода мерів – Схід» та «Угода Мерів щодо Клімату та Енергії», а також на виконання завдань та заходів з реалізації «Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату».

У поточному році до заходу долучились усі заклади загальної середньої освіти міста. Було проведено майже 100 заходів: виставки малюнків, шкільні фото-квести, вікторини, конкурси-малюнків, покази фільмів на екологічну тематику, конференції, виховні години, флеш-моби, інтерактивні ігри та багато інших цікавих заходів. Всі заходи були присвячені ощадливому ставленню до енергоресурсів та збереженню навколишнього середовища.

Під час проведення шкільних заходів учні навчалися економному споживанню енергоресурсів, розглянули шляхи боротьби з глобальним потеплінням, презентували проєкти, які представили альтернативні шляхи енергії, що можуть вивести Україну з енергетичної залежності. Проведені заходи допоможуть усвідомити важливість проблеми енергозбереження й відповідальності за майбутнє планети.

До «Днів сталої енергії» долучилися також дорослі бердянці: учню ЗЗСО №3 Буга Микиті батьки допомогли розробити макет будинку з використанням відновлюваної енергії.

Усі переможці заходів отримали подарунки, передані закладам освіти Асоціацією «Енергоефективні міста України».

Команди ЗЗСО №3 та НВК №1 «Мрія» відзначено спеціальними наборами призів.

 

Дні сталої енергії у Бердянську