Бердянська міська рада - офіційний сайт

Міський голова провів робочу зустріч із новим керівником Бердянського морського торговельного порту

11 листопада у виконавчому комітеті відбулася робоча зустріч міського голови Володимира Чепурного, секретаря міської ради Олексія Холода та депутата міської ради Олександра Свідло із новим керівником - в.о. директора Бердянського морського торговельного порту Миколою Тарановим. Микола Михайлович розповів про скрутне становище на підприємстві, зниження доходів, скорочення працівників. З міською владою вони домовилися звернутися до Міністерства інфраструктури України з листом про сприяння виділенню коштів для розвитку Бердянського порту. 

Депутат міської ради Олександр Свідло, який саме ініціював підготувати таке звернення від міста до міністерства, наголосив, що нарешті порт та місто шукають взаєморозуміння та підтримують одне одного: - Це один з кращих варіантів, коли порт очолив саме бердянець і людина, яка багато років пропрацювала на цьому підприємстві. Я Миколу Михайловича знаю більше десяти років, у нього великий авторитет у колективі та значний досвід. Ми з ним зустрічалися після його призначення та обговорювали те скрутне становище у якому опинилося підприємство та шляхи виходу з нього. Я впевнений, що місто повинно тісно взаємодіяти з промисловцями та підтримувати одне одного у скрутних становищах. 

З метою запобігання зросту безробіття та соціальної напруги в нашому місті міський голова підписав лист на ім'я Міністра інфраструктури України Владислава Криклія щодо вирішення питання з надання ДП "БМТП" фінансової безвідсоткової поворотної допомоги для забезпечення його стабільного функціонування. В свою чергу Бердянська міська рада, в межах наданих повноважень, готова підтримати підприємство при розгляді ставок місцевих податків та зборів, а також надати соціальну підтримку трудовому колективу підприємства.

Міський голова провів робочу зустріч із новим керівником Бердянського морського торговельного порту