Бердянська міська рада - офіційний сайт

Які ремонтні роботи у 2021 році у Бердянську планує проводити Бердянський міжрайонний район електромереж?

У міської влади та депутатського корпусу накопичилося багато питань щодо роботи Бердянського міжрайонного району електромереж, частих відключень, стану мереж тощо. Тож сьогодні на засідання День депутата було запрошено директора Бердянського МРРЕМ Віктора Аніканова. За його словами 80% електричних мереж міста були побудовані у1960-1970 роки та вже давно потребують заміни і ремонту. Але у підприємства не було коштів. У 2021 році у Бердянську заплановано проведення масштабних ремонтних робіт, на які виділені значні кошти. На засіданні Віктор Аніканов детально про це розповів.

Так на цей рік на 500 тис грн заплановано проведення ремонту 60 трансформаторних підстанцій із заміною обладнання та заміною усіх дерев’яних дверей на ТП. На 11 млн грн планується заміна кабельних ліній, 1 млн 200 тис грн. передбачено на капітальний ремонт та технічне обслуговування мереж по Бердянську. На 3 розподільчих пунктах планується заміна обладнання на сучасне, автоматизоване.

Підприємство вже отримало 15 трансформаторів, якими замінять старі, ще 25 повинні отримати протягом року. Також 1 млн грн заплановано на проєкти будівництва, щоб у 2022 році можна було б залучати додаткові інвестиції та проводити будівництво нових мереж.

Як відзначив директор БМРРЕМ Віктор Аніканов, на момент проведення ремонтних робіт споживачі по можливості будуть переключатися на інші лінії мережі. Про усі роботи та можливі відключення мешканців будуть інформувати заздалегідь.

Щодо відключення електроенергії у літній період у курортних районах міста директор підприємства чітко зазначив: “Я вам точно обіцяю, що, якщо це не аварійна ситуація, то ремонтні роботи проводити влітку у тих районах ми не будемо. Можливо будуть тимчасові відключення електроенергії, але з причини підключення нових споживачів. У цих мікрорайонах зробимо до червня. Підрядники попереджені. Хочу, щоб усім було зручно, не тільки нам, а і нашим клієнтам та гостям міста”.

У ході спілкування депутати міської ради також озвучили питання передачі безгоспних ТП та мереж на баланс підприємства, заміни дерев’яних опор під високовольтними лініями на Лісках, низької напруги у мікрорайоні 8 березня, підключення тимчасових споруд на Лісках на літній період, питання незадовільної роботи диспетчерської служби, а також наголосили на необхідності підвищеної готовності підприємства на період відключення газу у місті, що може призвести до збільшення навантаження на електричні мережі.

“З новим керівником встановилися дуже добрі стосунки, - відзначив міський голова Валерій Баранов. - Мій заступник Юрій Муха був в Обленерго, де з нами почали діалог і це дуже важливо, бо раніше не хотіли розмовляти з нами про тему передачі мереж, ТП та іншого. Сподіваюся, що разом ми цю проблему вирішимо”.

Які ремонтні роботи у 2021 році у Бердянську планує проводити Бердянський міжрайонний район електромереж?