Бердянська міська рада - офіційний сайт

Запорізька область отримає 1800 «Пакунків малюка»

Після піврічної перерви «Пакунок малюка» повертається в пологові будинки і центри соціального захисту Запоріжжя та Запорізької області. Зі складу в Київській області вирушила перша в цьому році партія наборів для новонароджених у Запоріжжі, Мелітополі, Бердянську, Енергодарі інших містах та районах.

Всього у Запорізьку область буде завезено понад 1800 коробок, кожна з яких містить 16,7 кг найнеобхідніших речей для малюка до півроку.

«Пакунки маляти» будуть завезені одразу в 17 установ області. У Бердянську це пологовий будинок КУ СМР «Бердянське ТМО» (вул. Консульська, 23, м. Бердянськ).

Видаватися «Пакунок малюка» буде безпосередньо в пологовому будинку перед випискою і в відділенні соцзахисту, в залежності від того, чи є бокси в пологовому будинку на момент виписки мами з малюком. «Пакунок маляти» - це державна одноразова натуральна допомога при народженні дитини. У коробці-колисці зібрані дитячий одяг декількох розмірів, підгузки, засоби гігієни, демісезонний комбінезон, кілька видів пелюшок, дитячий матрац, розвиваючі іграшки.

Минулого року видачу пакетів припинили - не вдалося провести тендер. Замість цього батьки могли отримати компенсацію в 5000 гривень. У вересні Верховна Рада повернула бебі-бокси, тендер відбувся в кінці року і вже в найближчі дні мами зможуть отримати набори для малюків.

 

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Запорізька область отримає 1800 «Пакунків малюка»