Бердянська міська рада - офіційний сайт

Прибиранням пляжів у 2015 році.

Одним із важливих завдань, що виконуються органами місцевого самоврядування відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  є забезпечення благоустрою та чистоти міських територій та пляжів, що потребує фінансових витрат. Робота  органів місцевого самоврядування спрямована на безперебійне надання послуг з санітарного очищення та благоустрою міста.

На теперішній час між Бердянською міською радою та фізичним і юридичними особами укладено 35 договорів оренди землі, наданих для розміщення та обслуговування пляжів та 2 земельні ділянки передані в постійне користування. Відповідно до вказаних договорів оренди землі, прибирання пляжів від сміття здійснюється орендарями самостійно.

Прибирання загальноміських  пляжів протягом останніх років виконувало КП «Бердянськекотранс» БМР,  роботи  проводились на наступних  пляжах:

-         пляж № 1 від кафе «Баракуда» до території  пляжу № 3;

-         пляж по вул. Підгірна від буд. 390 до вул. Фестивальна;

-         пляж по вул. Бахчисарайська;

-         пляж по вул. Набережна;

-         пляж по вул. Приморська від б. № 39 до буд. 55;

-         пляж по вул. Фестивальна.

Для очищення та утримання в належному санітарному стані загальноміських  пляжів,  щороку  КП «Бердянськекотранс» БМР,  виділяються кошти з місцевого бюджету. Відповідно до «Програми поточного ремонту, утримання об’єктів міського благоустрою та благоустрою міських територій» на прибирання пляжів  у 2012р. було виділено  - 54,813 тис. грн., у  2013р. – 61,173 тис. грн., у 2014р. – 69,368 тис. грн.

Вкрай складна та важка  ситуацій склалась з прибиранням пляжів  у 2015 році. При підготовці проекту «Програми поточного ремонту, утримання об’єктів міського благоустрою та благоустрою міських територій на 2015 рік» КП «Бердянськекотранс» БМР,  на розгляд депутатів міської ради були надані розрахунки на щоденне виконання робіт у літній період по «прибиранню міських пляжів» на суму 217,623 тис. грн., але депутатський корпус на сесії міської ради відмовив у виділені коштів на очищення пляжів у 2015 році.

Чистота на пляжах має вкрай важливе соціальне значення для міста. На міських пляжах відпочивають, як гості міста так і його мешканці. Враховуючи звернення громадян та для  недопущення погіршення санітарно-епідемічного становища пляжів, КП «Бердянськекотранс» вимушено за рахунок власних коштів, терплячі збитки, виконувати роботи по прибиранню загальноміських пляжів.

Прибиранням пляжів у 2015 році.