Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага! Конкурс на право оренди комунального майна

Управління комунальної власності Бердянської міської ради оголошує про проведення конкурсу на право оренди комунального майна.

 Відомості про об’єкти оренди:

 1.   Вбудоване нежитлове приміщення №1, площею 172,80 кв.м, одноповерхової нежитлової будівлі (літ. Т1), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Консульська (Комунарів), 29. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 10,39 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

 2.  Частина вбудованих приміщень, площею 89,40 кв.м, першого поверху житлового будинку, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Ялтинська, 49 / Мелітопольське шосе, 12. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 32,36 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно, окрім виробничої діяльності та закладів з нічним режимом роботи.

 3.  Убудоване нежитлове приміщення, площею 89,10 кв.м, першого поверху триповерхового житлового будинку (літ. А), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Грецька (Рози Люксембург), 57.  Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 55,94 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно, окрім виробничої діяльності та закладів з нічним режимом роботи.

 4.  Вбудовані нежитлові приміщення №№2-4, площею 36,60 кв.м, першого поверху дев’ятиповерхового житлового будинку (літ. А), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Північна (Морозова), 15. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 32,36 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання – орендар визначає самостійно, окрім виробничої діяльності та закладів з нічним режимом роботи з особливими умовами: «Режим роботи відповідно до режиму роботи аптеки».

 5.  Убудовані приміщення першого поверху, площею 383,80 кв.м, що входять до складу п’ятиповерхового цегляного житлового будинку, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Європейська (Кірова), 54, приміщення №2. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 23,75 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – продовольчий магазин з реалізацією акцизної групи товарів.

 Умови конкурсу:

1. Стартовий розмір орендної плати;

2. Ефективне використання об'єкта оренди за напрямком використання;

3. Дотримання вимог щодо експлуатації об'єкта;

4. Компенсація переможцем конкурсу витрат, пов'язаних з проведенням незалежної оцінки об'єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс у відповідних засобах масової інформації.

 Перелік документів, необхідних  для участі в конкурсі:

Заява на ім'я міського голови  про участь в конкурсі з додатком наступних документів:

- для юридичних осіб: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; довідку про знаходження на обліку Державної податкової адміністрації (інспекції) України як платника податку; довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;

- для фізичних осіб: копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність; завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; завірену належним чином копію декларації про доходи за попередній рік або звіту суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.

-   для громадян: копію документа, який підтверджує особу учасника конкурсу; копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

 Строк прийняття заяв на участь у конкурсі до: 30 січня 2018 р.

 Документи (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) подаються на ім’я міського голови  в Управління комунальної власності Бердянської міської ради за адресою: м. Бердянськ, пл. Єдності (І Бердянської Ради), 2, каб. № 56.

 Конкурс відбудеться 02 лютого 2018 р. о 14:00 годині в каб. № 60 будівлі виконкому, розташованої за адресою: м. Бердянськ, пл. Єдності (І Бердянської ради), 2.

 Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста Бердянська, затверджено рішенням тридцять дев’ятої сесії Бердянської міської ради VI скликання від 12.07.2013 р. № 48 зі змінами.

 За довідками про проведення конкурсу звертатися до каб. № 58 виконкому або за т. (06153) 3-51-65.

Увага! Конкурс на право оренди комунального майна