Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага! Конкурс на право оренди комунального майна

Управління комунальної власності Бердянської міської ради оголошує про проведення конкурсу на право оренди комунального майна.

      

Відомості про об’єкти оренди:

                     1.   Вбудоване нежитлове приміщення №1, площею 172,80 кв.м, одноповерхової нежитлової будівлі (літ. Т1), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Консульська (Комунарів), 29. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 10,76 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

                     2.  Прибудоване нежитлове приміщення №VI, площею 4,60 кв.м підвального поверху будівлі центрального ринку (літ. А), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, пр. Свободи, 38/31. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 34,54 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

                     3.  Вбудовані нежитлові приміщення №№1-5, №№18, 19 одноповерхової нежитлової будівлі (літ. А, А1, А2, а), площею 88,60 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Гостинна (Свердлова), 28. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 56,45 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

Умови конкурсу:

1. Стартовий розмір орендної плати;

2. Ефективне використання об'єкта оренди за напрямком використання;

3. Дотримання вимог щодо експлуатації об'єкта;

4. Компенсація переможцем конкурсу витрат, пов'язаних з проведенням незалежної оцінки об'єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс у відповідних засобах масової інформації.

 

Перелік документів, необхідних  для участі в конкурсі:

Заява на ім'я міського голови  про участь в конкурсі з додатком наступних документів:

- для юридичних осіб: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; довідку про знаходження на обліку Державної податкової адміністрації (інспекції) України як платника податку; довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;

- для фізичних осіб: копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність; завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; завірену належним чином копію декларації про доходи за попередній рік або звіту суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.

-   для громадян: копію документа, який підтверджує особу учасника конкурсу; копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.                                                       

Строк прийняття заяв на участь у конкурсі до: 15 травня 2018 р.

Документи (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) подаються на ім’я міського голови  в Управління комунальної власності Бердянської міської ради за адресою: м.Бердянськ, пл. Єдності (І Бердянської Ради), 2, каб. № 56.

Конкурс відбудеться 18 травня 2018р. о 14:00 годині в каб. № 60 будівлі виконкому, розташованої за адресою: м. Бердянськ, пл. Єдності (І Бердянської ради), 2.

Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста Бердянська, затверджено рішенням тридцять дев’ятої сесії Бердянської міської ради VI скликання від 12.07.2013 р. № 48 зі змінами.

За довідками про проведення конкурсу звертатися до каб. № 58 виконкому або за т. 3-51-65

Увага! Конкурс на право оренди комунального майна