Бердянська міська рада - офіційний сайт

Конкурс на право оренди комунального майна

Управління комунальної власності Бердянської міської ради оголошує про проведення конкурсу на право оренди комунального майна.

 

Відомості про об’єкти оренди:

 

1.    Нежитлове приміщення, площею 66,80 кв.м, вбудоване в перший поверх адміністративної будівлі, розташованої за адресою: м. Бердянськ, вул. Приазовська, 124. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 13,05 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

2.   Вбудоване нежитлове приміщення, площею 27,80 кв.м, одноповерхової нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Бердянськ, вул. Свердлова, 28. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 39,47 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

3.   Вбудоване нежитлове приміщення, площею 22,70 кв.м, першого поверху п’ятиповерхового житлового будинку, розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул. Баха, 1/50. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 22,05 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

4.    Вбудоване нежитлове приміщення, площею 26,60 кв.м, першого поверху дев’ятиповерхового  житлового будинку, розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул. Смоленська, 3. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 22,11 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

5.    Вбудовані нежитлові приміщення, площею 67,37 кв.м, першого поверху п’ятиповерхового житлового будинку, розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул. Франка, 32. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 19,12 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

6.    Нежитлова окреморозташована одноповерхова будівля, розташована за адресою:                          м. Бердянськ, вул. Шаумяна, 10-г, площею 14,40 кв.м. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 8,73 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

7.         Будівля  літ. «А», площею 3521,60 кв.м, з автомобільною естокадою, площею 429,0 кв.м, з навісом та залізничною естокадою, площею 650,0 кв.м, з навісом, що розташована за адресою:                м. Бердянськ, вул. Промислова, 1. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 2,38 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

8.    Частина комплексу будівель та споруд, площею 73,0 кв.м, що знаходиться за адресою:            м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 74. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 6,12 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

9.    Частина нежитлового приміщення, площею 123,90 кв.м, що знаходиться за адресою:                    м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 74. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 6,12 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

10.Нежитлове приміщення, площею 96,70 кв.м, вбудоване в перший поверх дев’ятиповерхового житлового будинку, розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул. Морозова, 13. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 19,15 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

11.      Нежитлова двоповерхова будівля, площею 421,50 кв.м, розташована за адресою:                    м. Бердянськ, вул. Дюміна, 43-а. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 13,43 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

12.Нежитлове приміщення, площею 13,0 кв.м, першого поверху п’ятиповерхового житлового будинку, розташованого за адресою: м. Бердянськ, пр. Леніна, 4 / вул. Комунарів, 63. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 48,44 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

13.Нежитлова будівля, площею 725,0 кв.м, розташована за адресою: м. Бердянськ, вул. Степова, 28. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 0,46 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

14.      Частина світової опори № 11, площею 5,0 кв.м, та частини замощення, площею 6,0 кв.м, розташованих за адресою: м. Бердянськ, вул. Горбенка, 40. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди не менше, ніж 397,18 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – для розміщення телекомунікаційного обладнання.

15.Частина нежитлової будівлі, площею 151,30 кв.м, розташована за адресою: м. Бердянськ, вул. Промислова, 1. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 3,32 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

16.      Вбудовані нежитлові приміщення, площею 42,10 кв.м, одноповерхової нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Хіміків, 5-а. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 12,90 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

17.   Споруда автобусної зупинки «ЗОШ №15», площею 43,0 кв.м, що знаходиться біля багатоповерхового житлового будинку № 18 по вул. Шаумяна. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 5,03  грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією.  Напрямок використання об’єкта оренди – за призначенням з особливими умовами:

1.        «Орендар зобов’язаний здійснити благоустрій зупинки громадського транспорту та прилеглої території.

2.       Орендар має право на розміщення тимчасової споруди на прилеглій до зупинки громадського транспорту території.

3.       Місце розміщення та проект благоустрою зупинки громадського транспорту підлягає обов’язковому погодженню з органами Державтоінспекції на підставі чинного законодавства.

4.       Об’єкт  комунальної власності міста – споруда зупинок громадського транспорту підлягає передачі в оренду без права подальшої приватизації.

5.       Облаштування для користування маломобільними групами населення громадським транспортом».

 

Умови конкурсу:

1. Стартовий розмір орендної плати;

2. Ефективне використання об'єкта оренди за напрямком використання;

3. Дотримання вимог щодо експлуатації об'єкта;

4. Компенсація переможцем конкурсу витрат, пов'язаних з проведенням незалежної оцінки об'єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс у відповідних засобах масової інформації.

 

Перелік документів, необхідних  для участі в конкурсі:

Заява на ім'я міського голови  про участь в конкурсі з додатком наступних документів:

- для юридичних  осіб: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; довідку про знаходження на обліку Державної податкової адміністрації (інспекції) України як платника податку; довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;

- для фізичних осіб: копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність; завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; завірену належним чином копію декларації про доходи за попередній рік або звіту суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.

-        для громадян: копію документа, який підтверджує особу учасника конкурсу; копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

 

Строк прийняття заяв на участь у конкурсі: до 20 листопада 2014 р.

 

Документи (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) подаються на ім’я міського голови  в Управління комунальної власності Бердянської міської ради за адресою: м. Бердянськ, пл. І Бердянської Ради, 2, каб. № 56.

 Конкурс відбудеться 25 листопада 2014 р. о 14:00 годині в каб. № 60 будівлі виконкому, розташованої за адресою: м. Бердянськ, пл. І Бердянської ради, 2.

 Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста Бердянська, затверджено рішенням тридцять дев’ятої сесії Бердянської міської ради VI скликання від 12.07.2013 р. № 48.

 

За довідками про проведення конкурсу звертайтеся до каб. № 58 виконкому або за т.3-51-65

Конкурс на право оренди комунального майна