Бердянська міська рада - офіційний сайт

Конкурс суб'єктів оціночної діяльності

УВАГА, КОНКУРС СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

 

Управління комунальної власності Бердянської міської ради оголошує конкурс з відбору  суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності:

  • комплексу будівель та споруд стадіону «Азовець», що складається з основних будівель «А, Б», прибудов «а, б» та споруд: паркану № 1, підпірної стіни №2, № 3, футбольного поля № 4, розташованих за адресою: м. Бердянськ, вул. Баха, 11;

·      нежитлового приміщення, площею 51,30 кв.м, розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул. Калініна, 62/1;

·      нежитлового приміщення, площею 20,50 кв.м, розташованого за адресою: м. Бердянськ, пр. Праці, 6;

·      споруди водонапірної башти, площею 16,0 кв.м. розташованого за адресою: м. Бердянськ, Військове містечко-2;

·      нежитлового приміщення, площею 55,90 кв.м, розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул. Свободи, 38;

·      нежитлового приміщення, площею 41,5 кв.м, розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул. К. Маркса, 4;

·      укладених залізобетонних плит ПАГ-14 на території колишнього військового аеродрому у кількості 14737 од.;

 

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості майна для подальшого розрахунку розміру орендної плати.

 

·        нежитлової будівлі, розташованої за адресою: м. Бердянськ, вул. Свободи, 95, площею 403,9 кв.м, з ганком, площею 1,0 кв.м, та щитовою літ. Б, площею 3,5 кв.м,

·        комплексу будівель та споруд, розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул. Руднєвої, 1, площею 560,50 кв.м.

 

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості майна для подальшого укладання договору позички.

 

·        двох кабельних ліній, прокладених підземно, від ТП-195 до житлового будинку №6 по вул. Єгорова, 6 марки АВВГ 3 x 50 + 1 x 25 довжиною 95 м кожна;

·          2/9 часток житлового будинку, розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул. Петровського, 12

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості майна для цілей бухгалтерського обліку.

 

Для участі у конкурсі претенденти подають конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. До підтвердних документів належать: заява на участь у конкурсі за встановленою формою (відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ від 29.08.2011 року №1270); копію установчого документу претендента; копію документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; копію

сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого ФДМУ; інформацію про претендента, в якій зазначаються досвід роботи, кваліфікація та особистий досвід роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна.

Пропозиції щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміну виконання робіт з урахуванням рецензування подаються у запечатаному конверті.

Пропозиції щодо терміну виконання робіт слід  зазначати в єдиній одиниці виміру – календарних днях з урахуванням рецензування.

Конкурс відбудеться “21” листопада 2014р. за адресою: 71118, м. Бердянськ, пл. 1 Бердянської ради,2, в Управлінні комунальної власності Бердянської міської ради, (тел. 3-51-65, 3-52-52 ).

Кінцевий термін прийняття конкурсної документації  ”17” листопада 2014 року за адресою: 71118, м. Бердянськ, пл. 1 Бердянської ради,2, в Управлінні комунальної власності Бердянської міської ради, каб.56.

Конкурс суб'єктів оціночної діяльності