Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага! Конкурс на право оренди комунального майна

Управління комунальної власності Бердянської міської ради оголошує про проведення конкурсу на право оренди комунального майна

 Відомості про об’єкти оренди:

                1.  Ціле убудоване приміщення, площею 116,0 кв.м, першого поверху дев’ятиповерхового житлового будинку (літ. А), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Центральна, 17, приміщення №1. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 57,32 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно, окрім виробничої діяльності та закладів з нічним режимом роботи.

                2.  Частина нежитлових приміщень, площею 93,04 кв.м, з 1/2 часткою ганку двоповерхової нежитлової будівлі літ. А, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Кабельників, 2. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 22,60 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

                3.  Ціле убудоване приміщення, площею 66,50 кв.м, першого поверху п’ятиповерхового житлового будинку (літ. А), що знаходиться за адресою:  м. Бердянськ, вул. Франка, 32, приміщення №2. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 24,20 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно, окрім виробничої діяльності та закладів з нічним режимом роботи.

                4.  Ціле убудоване приміщення, площею 204,30 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, пр. Східний, 226 / вул. Морська, 58, приміщення 1. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 59,25 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно, окрім виробничої діяльності та закладів з нічним режимом роботи.

                5.  Ціле убудоване приміщення, площею 16,30 кв.м, першого поверху дев’ятиповерхового житлового будинку (літ. А), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 89-а, приміщення 2. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 28,72 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно, окрім виробничої діяльності та закладів з нічним режимом роботи.

                6.  Убудоване нежитлове приміщення, площею 68,90 кв.м, першого поверху п'ятиповерхового житлового будинку (літ. А), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Верещагіна, 12.  Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 28,71 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно, окрім виробничої діяльності та закладів з нічним режимом роботи.

                7.  Убудоване нежитлове приміщення, площею 59,40 кв.м, першого поверху триповерхового житлового будинку (літ. А), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Лютеранська, 89 / пр. Східний, 206.  Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 49,18 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно, окрім виробничої діяльності та закладів з нічним режимом роботи.

Умови конкурсу:

1. Стартовий розмір орендної плати;

2. Ефективне використання об'єкта оренди за напрямком використання;

3. Дотримання вимог щодо експлуатації об'єкта;

4. Компенсація переможцем конкурсу витрат, пов'язаних з проведенням незалежної оцінки об'єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс у відповідних засобах масової інформації.

Перелік документів, необхідних  для участі в конкурсі:

Заява на ім'я міського голови  про участь в конкурсі з додатком наступних документів:

- для юридичних осіб: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; довідку про знаходження на обліку Державної податкової адміністрації (інспекції) України як платника податку; довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;

- для фізичних осіб: копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність; завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; завірену належним чином копію декларації про доходи за попередній рік або звіту суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.

-   для громадян: копію документа, який підтверджує особу учасника конкурсу; копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера. 

Строк прийняття заяв на участь у конкурсі до: 27 травня 2019 р.

Документи (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) подаються на ім’я міського голови в Управління комунальної власності Бердянської міської ради за адресою: м. Бердянськ, пл. Єдності (І Бердянської Ради), 2, каб. № 56.

Конкурс відбудеться 30 травня 2019 р. о 14:00 годині в каб. №60 будівлі виконкому, розташованої за адресою: м. Бердянськ, пл. Єдності (І Бердянської ради), 2.

Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста Бердянська, затверджено рішенням тридцять дев’ятої сесії Бердянської міської ради VI скликання від 12.07.2013 р. №48 зі змінами.

За додатковою інформацією щодо проведення конкурсу звертатися до каб. № 58 будівлі виконкому або за т. (06153) 3 51 65. 

 

Увага! Конкурс на право оренди комунального майна