Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага! Конкурс на право оренди комунального майна

Управління комунальної власності Бердянської міської ради оголошує про проведення конкурсу на право оренди комунального майна.

Відомості про об’єкти оренди:

                1.  Нежитлове убудоване приміщення, площею 63,30 кв.м, першого поверху триповерхового житлового приміщення (літ. А), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Франка, 22 / вул. Мічуріна, 106, приміщення №2. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 30,20 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

                2.  Убудоване нежитлове приміщення (палата №8), площею 17,60 кв.м, другого поверху двоповерхової будівлі дитячої лікарні, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, пр. Праці, 2. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 25,81 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – кабінет корекції зору.

                3.  Ціле убудоване приміщення, площею 66,50 кв.м, першого поверху п’ятиповерхового житлового будинку (літ. А), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Франка, 32, приміщення №2. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 24,10 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно, окрім виробничої діяльності та закладів з нічним режимом роботи.

                4.  Ціле убудоване приміщення, площею 16,30 кв.м, першого поверху дев’ятиповерхового житлового будинку (літ. А), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 89-а, приміщення 2. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 28,60 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно, окрім виробничої діяльності та закладів з нічним режимом роботи.

                5.  Споруда зупинки місцевого транспорту «вул. Сєрова», площею 13,20 кв.м. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 20,65 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання – орендар визначає самостійно, з особливими умовами:

          - Орендар зобов’язаний здійснити благоустрій зупинки громадського транспорту та прилеглої території.

          - Орендар має право на розміщення тимчасової споруди на прилеглій до зупинки громадського транспорту території.

          - Місце розміщення та проект благоустрою зупинки громадського транспорту підлягає обов’язковому погодженню з органами поліції на підставі чинного законодавства.

          - Об’єкт  комунальної власності міста – споруда зупинки громадського транспорту підлягає передачі в оренду без права подальшої приватизації.

          - Облаштування для користування маломобільними групами населення громадським транспортом.

            Умови конкурсу:

1. Стартовий розмір орендної плати;

2. Ефективне використання об'єкта оренди за напрямком використання;

3. Дотримання вимог щодо експлуатації об'єкта;

4. Компенсація переможцем конкурсу витрат, пов'язаних з проведенням незалежної оцінки об'єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс у відповідних засобах масової інформації.

Перелік документів, необхідних  для участі в конкурсі:

Заява на ім'я міського голови  про участь в конкурсі з додатком наступних документів:

- для юридичних осіб: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; довідку про знаходження на обліку Державної податкової адміністрації (інспекції) України як платника податку; довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;

- для фізичних осіб: копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність; завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; завірену належним чином копію декларації про доходи за попередній рік або звіту суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.

  для громадян: копію документа, який підтверджує особу учасника конкурсу; копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

    Строк прийняття заяв на участь у конкурсі до: 03 вересня 2019 р.

Документи (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) подаються на ім’я міського голови в Управління комунальної власності Бердянської міської ради за адресою: м. Бердянськ, пл. Єдності (І Бердянської Ради), 2, каб. № 56.

Конкурс відбудеться 06 вересня 2019 р. о 14:00 годині в каб. №60 будівлі виконкому, розташованої за адресою: м. Бердянськ, пл. Єдності (І Бердянської ради), 2.

Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста Бердянська, затверджено рішенням тридцять дев’ятої сесії Бердянської міської ради VI скликання від 12.07.2013 р. №48 зі змінами.

За додатковою інформацією щодо проведення конкурсу звертатися до каб. №58 будівлі виконкому або за т. (06153) 3 51 65». 

 

 

Увага! Конкурс на право оренди комунального майна