Бердянська міська рада - офіційний сайт

Профілактика нещасних випадків

                      Загибель тракториста внаслідок вибуху снаряду визнана                                  нещасним випадком пов’язаним з виробництвом.

           Нещодавно закінчилося спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, який стався в сусідній області з трактористом-машиністом (1981 р. н.) приватного агропідприємства. 10.05.2015 року працівник загинув внаслідок вибуху снаряда під час виконання робіт на полі для вирощування сільськогосподарських культур.

         За результатами спеціального розслідування нещасний випадок визнаний таким, що пов'язаний з виробництвом, оскільки трапився в робочий час та при виконанні працівником своїх трудових обов’язків. Комісією був складений акт по формі Н – 1 для отримання родиною померлого працівника соціальних виплат.

         Результати спеціального розслідування нещасного випадку на виробництві зроблені на підставі висновків досудового розслідування правоохоронних органів, вибухо-технічної  та судово-медичної експертиз.

         Для попередження подібних випадків працівники відділення ВД ФСНВ у м. Бердянську Запорізької області звертаються до працівників усіх підприємств м. Бердянська та Бердянського району: у випадку знаходження підозрілих предметів на території підприємств або навколишньої території необхідно дотримуватися правил безпеки, зокрема не наближатися до таких предметів, не намагатися самостійно їх пересувати або знешкодити. Необхідно повідомляти про підозрілі знахідки в правоохоронні органи та службу порятунку.

Профілактика нещасних випадків