Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага! Конкурс на право оренди комунального майна

      Управління комунальної власності Бердянської міської ради

оголошує про проведення конкурсу на право оренди комунального майна.

 Відомості про об’єкти оренди:

           1.      Вбудовані нежитлові приміщення, площею 248,80 кв.м, першого поверху п’ятиповерхової будівлі гуртожитку (літ. А), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Волонтерів (Піонерська), 55. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 17,01 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно, окрім виробничої діяльності та закладів з нічним режимом роботи.

                     2.      Частина нежитлового приміщення, площею 1,0 кв.м, першого поверху триповерхової будівлі управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради (літ. А), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Захисників України (Дзержинського), 27/34. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 34,59 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – для встановлення кавового апарату.

                 3.    Вбудовані нежитлові приміщення, площею 36,60 кв.м, першого поверху  дев’ятиповерхового житлового будинку, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Північна (Морозова), 15 з особливими умовами: «Режим роботи відповідно до режиму роботи аптеки». Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 28,34 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно, окрім виробничої діяльності та закладів з нічним режимом роботи.

                      4.      Нежитлові приміщення, площею 98,10 кв.м, першого поверху дев’ятиповерхового житлового будинку (літ. А), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Морозова, 13. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 17,20 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно, окрім виробничої діяльності та закладів з нічним режимом роботи.

   5. Вбудовані приміщення, площею 208,80 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Італійська (Дюміна), 57 / пр. Азовський (Леніна), 10, з особливими умовами: «Без права подальшої приватизації об’єкта оренди». Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 38,48 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання –  орендар визначає самостійно.

 Умови конкурсу:

1. Стартовий розмір орендної плати;

2. Ефективне використання об'єкта оренди за напрямком використання;

3. Дотримання вимог щодо експлуатації об'єкта;

4. Компенсація переможцем конкурсу витрат, пов'язаних з проведенням незалежної оцінки об'єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс у відповідних засобах масової інформації.

Перелік документів, необхідних  для участі в конкурсі:

Заява на ім'я міського голови про участь в конкурсі з додатком наступних документів:

- для юридичних осіб: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; довідку про знаходження на обліку Державної податкової адміністрації (інспекції) України як платника податку; довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;

- для фізичних осіб: копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність; завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; завірену належним чином копію декларації про доходи за попередній рік або звіту суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.

-   для громадян: копію документа, який підтверджує особу учасника конкурсу; копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.                                                             

Строк прийняття заяв на участь у конкурсі: до 22 грудня 2016 р.

Документи (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) подаються на ім’я міського голови  в Управління комунальної власності Бердянської міської ради за адресою: м. Бердянськ, пл. Єдності (І Бердянської Ради), 2, каб. № 56.

 

Конкурс відбудеться 27 грудня 2016р. о 14:00 годині в каб. № 60 будівлі виконкому, розташованої за адресою: м. Бердянськ, пл. Єдності (І Бердянської ради), 2.

Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста Бердянська, затверджено рішенням тридцять дев’ятої сесії Бердянської міської ради VI скликання від 12.07.2013 р. № 48 зі змінами.

 

           За довідками про проведення конкурсу звертайтеся до каб. № 58 виконкому або за т. 3-51-65

Увага! Конкурс на право оренди комунального майна