Бердянська міська рада - офіційний сайт

Підсумки конкурсу дитячої творчості на тему захисту прав споживачів “Я обираю якість!”

До Всесвітнього дня захисту прав споживачів у загальноосвітніх закладах міста спеціалісти відділу підприємницької діяльності та захисту прав споживачів управління економіки провели курс лекцій “Школа юного споживача”. Навчальний матеріал курсу було розраховано на школярів шостих-сьомих класів з урахуванням їх потреб та вікових особливостей. Курс націлений на формування навичок споживчої культури, посилення інформованості школярів щодо свідомого вибору товарів та послуг.

Серед учнів також було оголошено конкурс на тему захисту прав споживачів “Я обираю якість!”. У ньому взяли участь учні шкіл №№ 9, 16, 20 та гімназій №№ 1, 3. Школярі малювали малюнки, складали вірші та пісні. Найкращі роботи були продемонстровані під час засідання Координаційної ради з розвитку підприємництва та захисту прав споживачів, яке відбулось у п’ятницю, 17 березня, під керівництвом заступника міського голови Ірини Плющій. За підсумками конкурсу творчі колективи загальноосвітніх шкіл міста були відзначені грамотами міського голови та солодкими призами.

Під час засідання Координаційної ради з розвитку підприємництва та захисту прав споживачів малечі також розповіли про основні засади та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів. 

Підсумки конкурсу дитячої творчості на тему захисту прав споживачів “Я обираю якість!”