Бердянська міська рада - офіційний сайт

Увага! Конкурс на право оренди комунального майна

Управління комунальної власності Бердянської міської ради оголошує про проведення конкурсу на право оренди комунального майна.

 

Відомості про об’єкти оренди:

 

                     1.       Частина вбудованого нежитлового приміщення №220 (коридору), площею 6,0 кв.м, другого поверху двоповерхової будівлі міської поліклініки (літ. А-2), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Земська (Червона), 21/ вул. Центральна (Карла Маркса), 36. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 46,86 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно, окрім виробничої діяльності та закладів з нічним режимом роботи.

                     2.       Ціле убудоване приміщення, загальною площею 27,80 кв.м, першого поверху дев’ятиповерхового житлового будинку (літ. А), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Смоленська, 3, приміщення №1. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 23,61 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно, окрім виробничої діяльності та закладів з нічним режимом роботи.

                     3.       Нежитлове вбудоване приміщення №52, площею 38,70 кв.м, одноповерхової нежитлової будівлі (літ. А1), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 27. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 7,73 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

                     4.       Нежитлові вбудовані приміщення №№1-3, загальною площею 123,90 кв.м, одноповерхової будівлі (літ. К2), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 74. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 2,87 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

                     5.       Нежитлова одноповерхова будівля (літ. М), загальною площею 73,0 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 74. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 3,03 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

                     6.       Вбудовані нежитлові приміщення №35, №36, загальною площею 15,90 кв.м, першого поверху дев’ятиповерхового житлового будинку (літ. А), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, Мелітопольське шосе, 89-а. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 28,41 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно, окрім виробничої діяльності та закладів з нічним режимом роботи.

                     7.       Приміщення окреморозташованої одноповерхової будівлі нежитлового призначення, визначена на плані „літ. Б”: площею 149,0 кв.м, площею 298,50 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Промислова, 151. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 7,50 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – орендар визначає самостійно.

                     8.       Частина нежитлового приміщення №1, площею 2,0 кв.м, будівлі Міського палацу культури ім. Т.Г. Шевченка БМР (літ. А), що знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Італійська, 57 / пр. Азовський, 10. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 37,16 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання об’єкта оренди – для встановлення кавового апарату.

                     9.          Споруда зупинки громадського транспорту, площею 12,0 кв.м, що знаходиться в м. Бердянськ, пр. Східний (Пролетарський), непарний бік, біля магазину «Добробут», з особливими умовами:

- Орендар зобов’язаний здійснити благоустрій зупинки громадського транспорту та прилеглої території.

- Орендар має право на розміщення тимчасової споруди на прилеглій до зупинки громадського транспорту території.

- Місце розміщення та проект благоустрою зупинки громадського транспорту підлягає обов’язковому погодженню з органами Державтоінспекції на підставі чинного законодавства.

- Об’єкт  комунальної власності міста – споруда зупинок громадського транспорту підлягає передачі в оренду без права подальшої приватизації.

- Облаштування для користування маломобільними групами населення громадським транспортом. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 16,20 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання – за призначенням.

                   10.          Споруда зупинки громадського транспорту, площею 12,0 кв.м, що знаходиться в м. Бердянськ, пр. Східний (Пролетарський) парний бік, біля магазину «АТБ», з особливими умовами:

- Орендар зобов’язаний здійснити благоустрій зупинки громадського транспорту та прилеглої території.

- Орендар має право на розміщення тимчасової споруди на прилеглій до зупинки громадського транспорту території.

- Місце розміщення та проект благоустрою зупинки громадського транспорту підлягає обов’язковому погодженню з органами Державтоінспекції на підставі чинного законодавства.

- Об’єкт  комунальної власності міста – споруда зупинок громадського транспорту підлягає передачі в оренду без права подальшої приватизації.

- Облаштування для користування маломобільними групами населення громадським транспортом. Початковий розмір орендної плати за об’єкт оренди - за 1 кв.м не менше, ніж 14,53 грн. в т.ч. ПДВ з щомісячною індексацією. Напрямок використання – за призначенням.

 

Умови конкурсу:

1. Стартовий розмір орендної плати;

2. Ефективне використання об'єкта оренди за напрямком використання;

3. Дотримання вимог щодо експлуатації об'єкта;

4. Компенсація переможцем конкурсу витрат, пов'язаних з проведенням незалежної оцінки об'єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс у відповідних засобах масової інформації.

 

Перелік документів, необхідних  для участі в конкурсі:

Заява на ім'я міського голови  про участь в конкурсі з додатком наступних документів:

- для юридичних осіб: документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; довідку про знаходження на обліку Державної податкової адміністрації (інспекції) України як платника податку; довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;

- для фізичних осіб: копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність; завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; завірену належним чином копію декларації про доходи за попередній рік або звіту суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.

-   для громадян: копію документа, який підтверджує особу учасника конкурсу; копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

                                                             

Строк прийняття заяв на участь у конкурсі: до 13 червня 2017 р.

 

Документи (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) подаються на ім’я міського голови в Управління комунальної власності Бердянської міської ради за адресою: м. Бердянськ,  пл. Єдності (І Бердянської Ради), 2, каб. № 56.

 

Конкурс відбудеться 16 червня 2017 р. о 14:00 годині в каб. № 60 будівлі виконкому, розташованої за адресою: м. Бердянськ, пл. Єдності (І Бердянської ради), 2.

 

Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста Бердянська, затверджено рішенням тридцять дев’ятої сесії Бердянської міської ради VI скликання від 12.07.2013 р. № 48 зі змінами.

 

За довідками про проведення конкурсу звертайтеся до каб. № 58 виконкому або за т.3-51-65