Бердянська міська рада - офіційний сайт

У виконкомі нагородили переможців щорічного міського конкурсу „Краще підприємство для працевлаштування”

Сьогоднішня апаратна нарада почалася із приємної події — нагородження підприємств, які перемогли у щорічному конкурсі „Краще підприємство для працевлаштування”.

Нагадаємо: цей захід було проведено відповідно до рішення 23-ї сесії Бердянської міської ради від 23.02.2017 р. (№38, „Про затвердження фінансування у 2017 році міської Програми поліпшення стану безпеки, умов праці та виробничого середовища на 2017-2020 роки”) та рішення виконавчого комітету від 13.03.2012 р. (№104, „Про проведення щорічного міського конкурсу „Краще підприємство для працевлаштування”).

Основними задачами заходу були і залишаються такі:

  • зацікавлення роботодавців у збереженні наявних і створенні нових робочих місць, збільшенні числа працюючих;
  • підвищення ефективності виробництва і використання робочої сили, поліпшення умов праці;
  • виробництво конкурентноздатної продукції;
  • зниження напруженості на ринку праці;
  • підвищення рівня охорони праці, забезпечення здорових і безпечних умов праці, підвищення активності і відповідальності керівників, працівників і фахівців за дотриманням Закону України «Про охорону праці».

 

За результатами роботи підприємств за 2016 рік конкурсна комісія підбила підсумки і сьогодні, на апаратній нараді при міському голові, були оголошені переможці заходу.

 

Відтак, кращими у номінації „Підприємство міста з чисельністю працюючих до 100 осіб” стали:

1 місце.         КП „Дитячий оздоровчий центр „Червона гвоздика” (директор Тетяна Михайленко) та КП „Ритуал” (директор Григорій Горячов).

2 місце.         КП „Міськсвітло” (директор Валерій Горлов).

Серед підприємств з чисельністю працюючих від 101 до 200 осіб звання кращого отримало приватне акціонерне товариство „БЕРТІ” (голова правління Олексій Савченко).

На наступній сходинці за кількістю робітників – від 201 до 500 осіб – переможцями стали:

1 місце.       Товариство з обмеженою відповідальністю „Азовська кабельна компанія” (директор Юрій Рассадін).

2 місце.       Комунальна установа „Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги” (головний лікар Олена Пулькіна).

Звання кращого підприємства з чисельністю працюючих від 501 до 1000 осіб вибороло КП „Бердянськводоканал” (директор Олександр Македонський). А от у наступній номінації (кількість працюючих понад 1000 осіб) одразу 2 підприємства посіли перше місце — Державне підприємство „БМТП” (в.о. директора Віталій Гуренко) та КУ БМР „Бердянське територіальне медичне об’єднання” (директор Дмитро Єгоров).

 

Також подяками було відзначено таких учасників конкурсу, як КП „Бердянська міська телекомпанія „ТВ-Бердянськ” (директор Вікторія Горбатко) та публічне акціонерне товариство „Бердянське підприємство теплових мереж” (директор Юрій Литовченко).

У виконкомі нагородили переможців щорічного міського конкурсу „Краще підприємство для працевлаштування”