Бердянська міська рада - офіційний сайт

Інформація про результати роботи Управління комунальної власності Бердянської міської ради з питань орендних відносин у І півріччі 2017 р.

У 1 півріччі поточного року було заплановано отримання коштів від оренди комунального майна: до місцевого бюджету в розмірі 1 млн. 685 тис. грн., до державного бюджету ПДВ - 337 тис. грн.

За 6 місяців 2017 р від оренди комунального майна до місцевого бюджету перераховано - 4 млн. 933 тис.грн., до державного бюджету ПДВ - 946 тис. грн.

У звітному періоді було проведено 2 конкурси на право оренди комунального майна по 18 об'єктах. В результаті передано в оренду 12 об'єктів, загальною площею 698,8 кв.м.

Крім того, укладено 10 договорів оренди на об'єкти соціальної спрямованості, загальною площею 601,1 кв.м.

Щомісячні додаткові надходження орендної плати становили 26,4 тис. грн.

Збільшення надходжень по орендній платі пов'язано з укладенням нових договорів оренди, з надходженням до бюджету коштів від пені за несвоєчасну оплату оренди, неустойки, а також за результатами проведеної претензійно-позовної роботи щодо стягнення заборгованостей в т.ч. і за попередні роки. Так, подано позовів про стягнення на суму 2 млн. 470 тис. грн., а до міського бюджету з них перераховано 2 млн. 158 тис.грн.

Для економії часу та зручності орендарів в травні поточного року були впроваджені деякі комп'ютерні технології. Була проведена модернізація програмного модуля «Оренда комунального майна» та на сьогоднішній день всім орендарям, які надали до Управління адресу електронної пошти, щомісяця надсилаються рахунки за оренду в електронному вигляді, а також при виникненні заборгованості нагадування про необхідність її погашення, інформація про закінчення договорів оренди з бланками заяв та договорів страхування.

Крім того для орендарів, які є клієнтами Приватбанку з'явилася можливість через систему електронних платежів Приват24 здійснювати щомісячні платежі за оренду комунального майна.

Інформація про результати роботи Управління комунальної власності Бердянської міської ради з питань орендних відносин у І півріччі 2017 р.