Бердянська міська рада - офіційний сайт

Понад 19 млн. грн надійшли на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

Сьогодні на позачерговій сесії було внесено зміни до місцевого бюджету на суму понад 19 млн. грн, які надійшли за рахунок державної субвенції в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за кошти Європейського інвестиційного банку. Всі ці кошти направленні на проведення робіт з реконструкції школи №7, гімназії №1 №Надія” та реконструкції вбудовано-прибудованих приміщень житлового будинку під квартири по вул. Правди, 7.

Заступник міського голови Олена Божкова відзначила, що на виконання наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 23.03.2021 № 66 «Про внесення змін до наказу Мінрегіону від 07.06.2019 №128», та на підставі повідомлення Державної казначейської служби України від 31.03.2021 №8 щодо надання державної субвенції в рамках реалізації Надзвичайної кредитної програми для відновлення України пропонується затвердити Програму будівництва, реконструкції та капітального ремонту об'єктів комунального та соціально-культурного призначення на 2021 рік в новій редакції, а саме:

  1. Розділ «Об'єкти освіти», Завдання №3 «Реалізація проєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України», п.3.1 «Реконструкція ЗОШ №7 по вул. Херсонській, 1/90 (субвенція з держбюджету в рамках НКПВУ) додати 7 млн. грн»;

  2. п.3.2 «Реконструкція учбового закладу гімназії №1 «Надія» по вул. Шмідта, 12 в графу №8 (субвенція з держбюджету в рамках НКПВУ) додати «7 млн.грн»;

  3. Розділ «Житлово-комунальні об'єкти», завдання №8 «Реалізація проєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України», п.8.1 «Реконструкція вбудовано-прибудованих приміщень житлового будинку під квартири по вул. Правди, 7 (субвенція з держбюджету в рамках НКПВУ) додати 5 млн. 135 тис. 575 грн».

Понад 19 млн. грн надійшли на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України