Бердянська міська рада - офіційний сайт

Бердянськ у якості номінанта приймає участь у конференції ЄІБ в рамках НКПВУ

8-9 вересня 2021 року у м. Одесі проходить Друга конференція в рамках реалізації Програми «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України». Конференція організована Групою Технічної підтримки (ГТП) ПРООН в рамках вищезазначеної Програми, яка фінансується Європейським інвестиційним банком і реалізується Міністерством розвитку громад і територій України. 

У конференції беруть участь фахівці Представництва ЄС в Україні, Європейського інвестиційного банку, Програми ООН із відновлення та розбудови миру, Міністерства розвитку громад та територій України, міські голови та представники територіальних громад і муніципалітетів. Бердянську міську територіальну громаду на заході представляють заступник міського голови Юрій Муха та начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Інна Комарова.

У перший день конференції відбулася Церемонія нагородження переможців конкурсу «Найкращий проєкт НКПВУ». З майже 100 проєктів, реалізованих у громадах, номінантами на нагородження у 5 номінаціях («Передова лікарня», «Інноваційна школа», «Турбота про діточок», «Культура-основа традицій», «Забезпечення житлом») стали 19 проєктів. Зокрема, Бердянськ отримав «Диплом номінанта» за реалізацію проєкту «Реконструкція вбудовано-прибудованих приміщень житлового будинку під квартири по вул. Правди 7 м. Бердянськ Запорізької області».

Другий день конференції присвячено обміну досвідом щодо реалізації проєктів та впровадження інструментів соціального менеджменту. Юрій Муха презентує учасникам досвід Бердянська у реалізації вищезгаданого проєкту.

 

Довідково: У 2019 році в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України три проєктні заявки виконавчого комітету Бердянської міської ради  були відібрані до реалізації:

- «Реконструкція ЗОШ №7 по вул. Херсонській, 1/90 м. Бердянськ Запорізької області»,

- «Реконструкція учбового закладу гімназії №1 «Надія» по вул. Шмідта, 12 м. Бердянськ Запорізької області»,

- «Реконструкція вбудовано-прибудованих приміщень житлового будинку під квартири по вул. Правди, 7 м. Бердянськ Запорізької області».

Бердянськ у якості номінанта приймає участь у конференції ЄІБ в рамках НКПВУ