Berdyansk City Council - Official

Міський голова особисто проконтролює готовність міста до опалювального сезону

Про результати такої підготовки йшлося сьогодні на розширеній апаратній нараді керівників структурних підрозділів виконкому та комунальних підприємств міста. Очолював засідання міський голова Володимир Чепурний. Зокрема, свої звіти щодо готовності до опалювального періоду підпорядкованих їм закладів підготували керівники міських відділів освіти, охорони здоров’я та культури.

За словами начальника відділу освіти Володимира Липського, міські заклади освіти підготовлені до опалювального сезону на 80%. На сьогодні підписано 22 акти готовності (це 58% від загальної кількості), решта актів знаходиться на стадії підписання. За словами Володимира Миколайовича, у рамках підготовки до опалювального періоду були виконані роботи з поточного ремонту внутрішніх мереж опалення у деяких дошкільних та шкільних закладах міста; також було проведено ревізію опірної арматури на елеваторних вузлах у всіх навчальних закладах; було проведено заміну приладів обліку теплової енергії там, де це потребувалося, тощо. Також було проведено низку заходів з пожежної безпеки. Залишилося ще провести промивку внутрішніх систем опалення, ці роботи планується закінчити до середини вересня.

Про готовність до опалювального сезону Центру надання первинної медико-санітарної допомоги та Бердянського територіального медичного об’єднання розповіли, відповідно, головні лікарі названих комунальних підприємств — Олена Пулькіна та Дмитро Єгоров. Зокрема, за словами Дмитра Володимировича, уже зараз територіальне медичне об’єднання Бердянська на 100% підготовлене до опалювального сезону. Також керівник названої установи презентував присутнім проект, що допоміг би налагодити опалення у територіальному медичному об’єднанні незалежно від центральної тепломережі. Йдеться, зокрема, про встановлення теплових насосів. Щоправда, вартість проекту чимала, проте орієнтовні строки його окупності — 3-5 років.

У свою чергу, про готовність закладів культури до опалювального періоду, відзвітувався начальник відповідного відділу виконкому Микола Шостак. За його словами, наразі усі заклади культури пройшли перевірку такої готовності. Майже усі вони готові на 100%. На сьогодні затримка є по ЦКіД „Софіт” (тому що лише минулої п’ятниці повернувся лічильник з державної перевірки) і по Центру культури та мистецтв. Наразі акти готовності цих двох закладів культури до опалювального сезону знаходяться на стадії підписання. Планується, що вони будуть підписані вже до кінця цього тижня.

Нагадав Микола Олександрович і про низку заходів з енергозбереження, що були проведені закладами культури (зокрема, про встановлення метало-пластикових вікон).

 

Наприкінці апаратної наради, заслухавши усіх керівників комунальних підприємств, міський голова Володимир Чепурний звернувся до директорів КК „Коменерго Бердянськ”, Тепломережі та КП „Житлосервіс-2а”, а також до начальників відділів освіти, охорони здоров’я та культури і підкреслив, що особисто проконтролює готовність міста до опалювального періоду. „У кінці вересня, числа 25-26-го я разом із заступником з питань житлово-комунального господарства виїду на будь-який будинок і особисто перевірю, чи готовий він до опалювального сезону. І якщо він не буде готовий, я буду робити відповідні висновки. Це стосується також і шкіл, і закладів культури. Тому я прошу вас дуже ретельно підійти до цього питання”, — підсумував Володимир Чепурний.