Berdyansk City Council - Official

У Бердянську відкрили пам’ятну дошку колишньому керівнику Бердянського хлібокомбінату Михайлу Кіпершлаку

Сьогодні у нашому місті було відкрито меморіальну дошку Михайлу Борисовичу Кіпершлаку, який своє трудове життя присвятив рідному Бердянську. Закінчивши Київський технологічний інститут харчової промисловості і прийшовши в 1954 році на Бердянський хлібокомбінат інженером, Михайло Борисович понад 40 років віддавав всі свої сили на розвиток цього підприємства, за що був удостоєний почесного звання «Заслужений працівник харчової промисловості».

Безпосередньо очолюючи Бердянський хлібокомбінат понад 30 років, він не тільки розвивав ввірене йому підприємство, а й брав активну участь в житті міста, був депутатом міської ради народних депутатів декількох скликань.

За свою професійну і громадську діяльність Михайло Борисович був нагороджений орденом «Знак пошани», медалями та почесними грамотами різних рівнів.

І сьогодні вдячні бердянці, пам'ятаючи цю видатну людину, увічнили його трудовий і життєвий подвиг в пам'яті наступних поколінь. На урочисте відкриття пам’ятної дошки завітали заступник міського голови Юлія Дойнова, депутат міської ради, ініціатор встановлення дошки Іван Братеньков, почесний громадянин міста Володимир Вержиковський, нинішнє керівництво хлібокомбінату, колеги, друзі та родичі Михайла Кіпершлака. Присутні згадували Михайла Борисовича, якою він був людиною, його внесок у розвиток рідного міста.