Berdyansk City Council - Official

Працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення привітали із професійним святом

19 березня працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення святкують своє професійне свято. І сьогодні у ЦКіД “Софіт” з цієї нагоди пройшов святковий концерт. Працівників та ветеранів житлово-комунальних підприємств та підприємств побутового обслуговування населення прийшли привітати міський голова Володимир Чепурний, його заступник Станіслав Лимарчук і депутат міської ради Володимир Безверхий.

“У нашому місті 10 комунальних підприємств, а це більше тисячі працівників, які за будь-якої погоди дбають про якісне водо-, газо-, електропостачання міста, забезпечують чистоту парків, скверів, доріг, дворів і під'їздів. Хочу подякувати всім працівникам, що роблять наше місто кращим, затишнішим і комфортнішим” - привітав присутніх міський голова Володимир Чепурний.

Під час святкового концерту за участі творчих колективів міста за сумлінну відповідальну працю, професіоналізм і у зв'язку із Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення було вручено 27 грамот, Почесних грамот та подяк. Цими нагородами відзначили працівників КП електромереж зовнішнього освітлення, КП з технічної інвентаризації, “Бердянськволоканал”, “Міськліфт”, “Житлосервіс 2-а”, “Бердянськекотранс”, “КомЕнерго-Бердянськ” та “Рятувально-водолазна служба”.