Berdyansk City Council - Official

Про дотримання правил безпеки на залізничному транспорті

Адміністрація станції Бердянськ звертається до громадян дотримуватися правил безпеки на залізничному транспорті.

Так, станом на 20.04.2017 на станціях, перегонах, територіях підприємств ПАТ “Укрзалізниця” внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримали травми різного ступеню важкості 146 сторонніх залізничному транспорту осіб, в тому числі 97 — зі смертельним наслідком. Травмовано 4 дітей віком до 16 років, з них 1 — смертельно. Аналіз випадків травмування свідчить про те, що більшість випадків сталася внаслдіок порушення потерпілими “Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України”, а саме:

- перехід залізничних колій у невстановлених місцях;

- ходіння по залізничних коліях;

- посадка та висадка на ходу поїзда;

- знаходження у стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.

Внаслідок порушення водіями транспортних засобів Правил дорожнього руху при проїзді через залізничні переїзди, за 2016 рік на залізничних переїздах і коліях ПАТ “Укрзалізниця” зафіксовано 80 випадків дорожньо-транспортних подій, у тому числі 73 випадки на переїздах і 7 — на коліях поза переїздами. Внаслідок ДТП загинуло 7 осіб і 29 травмовано.

Пам’ятайте: залізниця — зона підвищеної небезпеки, тому дотримання елементарних правил безпеки збереже ваше життя та здоров’я.