Бердянська міська рада - офіційний сайт

До уваги роботодавців!

Виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатація (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки здійснюються роботодавцем, виробником або постачальником на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

Декларація  подається за місцезнаходженням юридичної особи або фізичної особи - підприємця не пізніше ніж за п’ять робочих днів до початку виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

Міністерством економіки України та Державна служба України з питань праці спільно запустили електронну послугу щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці (далі — Декларація) через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

Тепер цю послугу можна отримати онлайн, без черг та зайвої втрати часу. Створено зручний  цифровий сервіс для бізнесу, що значно спрощує реєстрацію документа, оптимізує процес надання послуги.

Для того, щоб отримати цю послугу, необхідно зареєструватися на Порталі електронних сервісів Мінекономіки my.gov.ua та замовити послугу через персональний кабінет за посиланням: https://bit.ly/3hmD7EN. Це не вимагає використання чи встановлення додаткового програмного забезпечення.

До уваги роботодавців!